НАЗК розпочало перевірку способу життя мера Тернополя та звернулося до американського ФБР

Поділитися

НАБУ РОЗСЛІДУЄ МОЖЛИВЕ НЕЗАКОННЕ ЗБАГАЧЕННЯ МЕРА ТЕРНОПОЛЯ НАДАЛА ЧЕРЕЗ ЕЛІТНУ НЕРУХОМІСТЬ ДОНЬКИ
Також НАЗК розпочало перевірку способу життя мера Тернополя та звернулося до американського ФБР, оскільки донька Надала живе в Маямі. Про це повідомляє українське видання “Дзеркало тижня”
У вересні 2022 року з’ясувалося, що 26-річна донька міського голови Тернополя Сергія Надала обзавелася розкішним будинком за майже 1,9 мільйона доларів у місті Маямі, що в Сполучених Штатах Америки.
У журналістському розслідуванні, заснованому на інформації місцевих юристів та даних виписок з реєстрів США, проводилася лінія від перших орендованих апартаментів Анастасії Надал у Маямі, куди вона приїхала на стажування зі Швейцарії, до придбаного на ім’я її майбутнього чоловіка таунхаузу за майже 250 тисяч доларів. Після весілля дівчина стала співвласницею цього будинку. “Молодий чоловік, в якого під час роботи в готелі The St. Regis Bal Harbour Resort закохалася Анастасія Надал, не мав ресурсів для придбання такої нерухомості”, – додав Щесняк, розповівши про стримане життя інших членів родини чоловіка.

Наприкінці 2021 року молода американська родина продала згаданий таунхауз за $300 тисяч, а за кілька днів до повномасштабного вторгнення РФ в Україну – придбала особняк в одному з найпрестижніших районів Маямі за майже $1,9 млн. “Для купівлі елітного маєтку молодій сім’ї Родрігесів потрібно було докласти до суми від продажу таунхаузу, ні багато ні мало, понад півтора мільйона доларів”, – помітив автор розслідування.

Улітку того ж 2022 року зять Сергія Надала став власником охоронної компанії City Watch Protective Services, яка вже близько 30 років надавала послуги з охорони готелів і розкішних житлових будинків у Флориді. Такий бізнес може приносити мільйонні доходи власникам.

Як розповів неназваний працівник НАЗК, агентство звернулося до Державної служби фінансового моніторингу України, щоб далі рахунки Анастасії Родрігес перевірив фінансовий моніторинг США. З цією ж метою орган направив запит у американське Федеральне бюро розслідувань (ФБР).

Окремо НАЗК зробило запити в прикордонну та митну служби Сполучених Штатів Америки щодо перетинів кордону мером Тернополя.
Навесні 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції виявило, що міський голова Тернополя Сергій Надал починаючи з 2021-го та протягом 2022 року, ймовірно, сам собі виписував премії в максимальному розмірі. Щодо мера склали адміністративний протокол.

Вплив російської агресії на мусульманські спільноти. Потенціал для глобальної солідарності

“Група Вагнера” як виклик правам людини в усьому світі: У пошуках рішення для притягнення до відповідальності”