Учні Тернопільщини опановували підприємницькі навички

Поділитися

26 та 27 жовтня Тернополі відбувся Табір Підприємництва для студентів закладів професійно-технічної освіти Тернопільщини та Хмельниччини. Протягом двох днів з цих регіонів молодь опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону.

Учасниками цієї навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) стали 84 учня та 17 вчителів. В цьому 2023-2024 навчальному році міжнародні програми запрацювали у закладах профтехосвіти та коледжах в таких містах як Тернопіль, Борщів, Бучач, Зборів, Заліщики, Кременець, Ланівці, Підгайці, Почаїв, Скалат, Хоростків, Чортків, селищах Вишнівець, Підволочиськ.

За результатами вибору журі 3 місце посіло Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі. Команда «Ukrainian Baker Brigadе» презентувала бізнес-ідею зі створення подарункових боксів, в складі яких традиційний український медівник, натуральні чаї. За рахунок частини прибутку планують організовувати майстер класи для ВПО, дітей з притулків, пенсіонерів для популяризації українських традицій.

2 місце отримало Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму. Бізнес-ідея команди «Камербанд» полягала у створенні нових цікавих зі старих чоловічих краваток.

Переможцями стали студенти Відокремленого структурного підрозділу “Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя”. Їхня компанія «Світочари» отримала 1 місце за бізнес-ідею виготовлення декоративних ароматичних свічок у скляних пляшках, які потім будуть повторно використовуватися.

До свята “Halloween” в співачки Уляни Оніщенко, яка виступає під псевдонімом ULYA, вийде кліп “Маски”

Е-декларування для чиновників відновлять вже цього року