Визнані метри співу а-капела, унікальний чоловічий колектив, голоси яких здатні замінити і найрідкісніші інструменти та захоплюють своїм кришталевим звучанням🎶
«Піккардійська Терція» вирушає у великий всеукраїнський благодійний тур, аби разом із шанувальниками відзначити найсвітліші та наймагічніші дні року, а також допомогти нашим Збройним силам, адже усі концерти туру будуть благодійними🫶
✅16.12 – Тернопіль (ПК «Березіль») / 18:00
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/395337716_832150712248194_6965407089524866569_n-150x150.jpg)
14 грудня у Тернополі Василь Байдак дасть сольний стендап “Довільно-хаотичне”
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/v-150x150.jpg)