У Теребовлі весною розквітне державний прапор України

Поділитися

У парку Князя Василька у Теребовлі клумба красуватиметься гіацинтами синіх  і жовтих кольорів, що висаджені двома рівновеликими горизонтальними смугами.
Цю красу можна буде споглядати лише навесні. Тільки тоді можна буде роздивитись остаточний візерунок. А висадили цибулини гіацинтів вже сьогодні працівники КП «Теребовля». Вони ж і доглядатимуть рослини протягом періоду цвітіння.
Посадковий матеріал люб’язно надав John Straathof (компанія Straathofflowers з міста Алкмар (Нідерланди)) підприємству з Лошнева, яке займається вирощуванням та реалізацією рослин по всій Україні – «Матла Фловерс». А його власник Тарас Матла вже передав цибулини для міста.
«Наше місто щороку змінюється на краще. Квіткове панно з гіацинтів стане вісником весни, надіємось, що і нашої перемоги. ✊Його кучеряві, ароматні «колоски» квітів з’являються одними з перших, коли ще тільки прокльовується зелена трава 🌱. А ідея з прапором 🇺🇦хороша. Ми ж українці. 💙💛 Це патріотично», – розповіла заступниця Теребовлянського міського голови Лілія Лотиш.

В Криму окупанти викрали 22-річного кримського татарина Фархада Солієва

Студенти самі визначатимуть тривалість навчання в університеті. Що пропонують змінити у вищій освіті?