Jerry Heil та alyona alyona про зміни в номері на Євробаченні-2024

Поділитися

У шоу «РанокПро» на Радіо Промінь першими емоціями після перемоги поділилися з ведучими Анною Заклецькою і Дмитром Захарченком співачки та головні героїні музичного протистояння фіналу Нацвідбору на Євробачення-2024 — Jerry Heil та alyona alyona.
«Нам хочеться, щоб українська музика звучала стабільно, щоб ти отак от включаєш радіо десь в Берліні, або в Штатах, а там поміж інших пісень звучить українська музика. Щоб це було нормою. Це вище за “Греммі”, це вище за будь-які нагороди», — поділися мрією переможниці Нацвідбору на Євробачення-2024 Jerry Heil та alyona alyona, повідомляє Суспільне.

У фіналі дует отримав 10 балів від журі й 11 — від глядачів, загалом 21 бал.

В «Дії» їх підтримали понад 720 тисяч українців. Загалом проголосував 1 167 185 українців у застосунку «Дія».

Для Jerry Heil це вже був третій Нацвідбір, для alyona alyona — дебют, і одразу успішний. До Нацвідбору співачки записали кілька спільних пісень, мініальбом і навіть побували в спільному турі. Тож знають суперсилу одна одної та коли треба підставити плече допомоги. Саме єдність вони вважають запорукою перемоги в Нацвідборі з піснею «Teresa & Maria».

«Я не вірю, що ми перемогли. Мені здається, що треба вийти на вулицю, пройтись. Тому що це довгий шлях. Я вигравала, як і Яна, європейські нагороди. Просто ти щось робиш, тебе номінують і потім ти виграєш, і це одна емоція, тому що ти просто живеш своїм життям, і хтось оцінює твою творчість окремо. А Євробачення — це шлях, на який ти ступаєш. І ми настільки довго до цього йшли й стільки всяких перипетій траплялось, пошуки зради, “штуки”, в яких тебе звинувачують, про які тепер всі думають, якісь наклепи, я не усвідомлюю, що це все закінчилось. Мені здається, що це був шлях у життя, і він ще триває. І це ще тільки початок», — поділилася своїми враженнями alyona alyona.

Jerry Heil: «Насправді в Альони так, але в мене трохи інакше, бо це мій третій раз. І я усвідомила, що це того варте. Варте було всіх тих розчарувань для того, щоб цього разу відчути себе настільки щасливою! Це на 700 тисяч рівнів вищий рівень щастя за будь-який, що я відчувала. Бо ти усвідомлюєш, який шлях ти до цього пройшла і що це було недаремно. Тому для мене це урок, і я хочу його протранслювати вам: ніколи не здавайтесь, якщо ви вірите у свою ціль! Якщо ви вже не вірите, тоді здавайтесь».

Співачки вже готові підкорювати сцену у шведському місті Мальме. Вони розуміють, що головна битва у них ще попереду. А тому, збираються врахувати всі зауваження журі Нацвідбору й передусім — «самих себе», і доробити номер.

«Насправді у нас було трішечки інше бачення і того, як ми будемо виглядати, і яким мало бути світлове шоу. Нам з Альоною треба просто дати бути органічними на сцені. Справжніми, як ми відчуваємо. Коли так — там тотальний синхрон!

Бо я дуже прискіпливо до себе ставлюсь. Альона не дасть збрехати, я дуже-дуже прискіплива до себе в музиці. Мене так вишколили, я дуже багато займалась у викладачів пострадянської школи і, зокрема, коли в жіночому хорі співала чотири роки, в Глієра навчалася у викладачки Галини Горбатенко — це не просто школа, це вишкіл», — розказала Jerry Heil.
Зі слів Jerry Heil у них з Альоною завжди була підтримка одна одної й вони ніколи про це навіть не домовлялись раніше, адже ще до Нацвідбору дівчата вже цілий рік співали разом у спільному європейському турі.

alyona alyona: «Перед тим, як іти на сцену, я сама до себе звернулась, подякувала команді, Богу, батькам за допомогу й сказала: ну що ж, Альоно, йди і зроби те, що ти вмієш робити найкраще — читати реп. Я вийшла — і зачитала реп. Це моя суперсила! Все, що я могла зробити, це моє. І мені здається, в мене вийшло. Я вийшла й зробила свою роботу, підстрахувала Яну, “підперла” її».

Зі слів дуету, що переміг у цьогорічному Нацвідборі на Євробачення-2024, — вони об’єднались на шляху до однієї цілі та продемонстрували результат цього об’єднання.

«Правда, це єдність, тому що з’єднались двоє незалежних. Ми не росли разом, не планували об’єднуватись, коли стали популярними обидві, у нас різна тематика пісень, різне бачення купи речей у цьому житті, але ми об’єднались на шляху до однієї цілі. І ми демонструємо результат об’єднання», — розказала в інтерв’ю на Радіо Промінь alyona alyona.

Jerry Heil: «Це приклад того, як музика з’єднує людей і як можна поєднати весь світ музикою. Я недавно читала кейс, була така співачка Міріам Макеба, яка, коли Манделу посадили у в’язницю, це був розголос на весь світ, але з чого він почався? Саме завдяки культурним діячам, таким як Міріам Макеба, які співали в Штатах про події в Африці. Народ у Штатах так полюбив їхню музику, вони почали тиснути на владу в Штатах, а влада в Штатах — на владу в Африці, і там це призвело до зміни режиму. Наскільки сильною є музика, наскільки ця “м’яка сила” може змивати все на своєму шляху, коли люди об’єднані світлою ідеєю. І от про це наша пісня і про це наш дует».

Apple Watch 8: можливості для здоров’я і тренувань

Трагедія українського євробачення 2024