Сміливі гранти на розвиток власної справи!

Поділитися

Оголошуємо третій набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу “Астарта”. Партнерами з впровадження є БФ “Повір у себе” та БО “Світло надії”. 

Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас. Учасниками проєкту можуть стати: 

  • для категорії «самозайнятість» – безробітні жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області). 

Перевага надається учасникам, які належать до категорій: учасники/ці бойових дій, ветерани війни, члени їхніх сімей (дружина/чоловік, діти, батьки), члени сімей загиблих учасників бойових дій.

  • для категорії «мікропідприємництво» – жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстровану юридичну особу або зареєстровані як ФОП), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні, території (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області). 

 

Перевага надаватиметься мікропідприємствам (ФОП, юр.особам), що мають на меті, в рамках конкурсу, створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення.

На учасників очікує навчання та підготовка бізнес-планів для покращення та розвитку власного  бізнесу. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори  кращих ідей отримають міні-гранти у вигляді обладнання, яке було зазначено у бізнес-плані і необхідне для безпосередньої реалізації цих бізнес-проєктів.

Цього разу грант на суму до 70 000 грн  для закупівлі нового обладнання отримають 45 учасників. Заявки на участь приймаються за двома грантовими категоріями: «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво».

Зареєструватися для участі у грантовій програмі можна, заповнивши анкету, до 29 лютого, 18:00.

Детальніше у соціальних мережах проєкту:

Інстаграм

Фейсбук

Завдяки сміливим українцям на фронті, ми маємо можливість розвивати економіку країни в тилу. Давайте розвивати Україну разом! Адже сміливі завжди отримують результат!

 

Лучшие беспроводные игровые наушники в 2024 году

За перший місяць 2024 року 12 учасників бойових дій з Тернопільщини знайшли роботу, 10 – отримали гранти на бізнес