Тернопільська облрада б’є рекорди з хабарництва: затримали голову бюджетної комісії з орбіти нардепа Люшняка

Поділитися

Після затримання з хабарем голови Тернопільської обласної Михайла Головка, здавалось, в облраді будуть дмухати на холодне. Але де там. Сьогодні СБУ та НАБУ затримали депутата Тернопільської облради Олега Щиголя, який за сумісництвом є головою постійної комісії з питань бюджету і єдиний голова комісії який отримує скажену зарплату як депутат облради.

НА ФОТО: В ЦЕНТРІ НАРДЕП МИКОЛА ЛЮШНЯК. ВІН ПРИВІВ ДО КОРИТА В ОБЛРАДУ ОЛЕГА ЩИГОЛЯ І Є ПОЛІТИЧНО ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА КОРУПЦІЙНИЙ СКАНДАЛ. ЩИГОЛЬ В КУРТЦІ СПРАВА. АГРАРІЯ ГАДЗА ВСІ ЗНАЮ. ЗАВДЯКИ ТАКИМ ЯК ЛЮШНЯК ПРОЦВІТАЮТЬ ТАКІ ЯК ГАДЗ. КАДРОВИЙ ПІДБІР В ДОВІРІ, А ТЕПЕР В УДАРІ КЛИЧКА І ЛЮШНЯКА ОСЬ ТАКИЙ ГІМНЯНИЙ. 

Ну як не як хлоп впливає на розподіл 9 мільярдів гривень на рік. Потрапив в облради як 8 номер партії “Довіра”. Це був проект нардепа Миколи Люшняка. Тепер Люшняк розбудовує партію УДАР.

Так ось, цей чувак вимагав «відкати» за виділення матеріальної допомоги для поранених воїнів ЗСУ. Про це повідомляють правоохоронці.

Військова контррозвідка Служби безпеки спільно з НАБУ викрила на корупції депутата Тернопільської облради, який за сумісництвом є головою постійної комісії з питань бюджету.
За даними слідства, посадовець запропонував військовослужбовцю посприяти у виділенні йому матеріальної допомоги на лікування. За це після надходження коштів на банківську картку він повинен був віддати чиновнику половину суми.
Правоохоронці поетапно задокументували злочинну діяльність депутата та затримали його «на гарячому» під час отримання ним нової суми хабаря.
У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 10 років тюрми.
Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Підтримай ЗСУ. Концерт #PlayForUA

Як віддалена робота впливає на психічний стан працівників