Найвідоміший “Dreamer” країни виконає ваші улюблені хіти, подарує купу емоцій та насолоди. Ця музична подія вразить вас звучанням і яскравістю, запалить вогонь натхнення і подарує сили для мрій і їхньої реалізації.
На вас чекає виконання наживо улюблених хітів: “Ти”, Вітрила”, “Dreamer”, “Один не один”, “З тобою, зі мною, і годі”, “Under the Ladder”, «Wonder” тощо.
Концерти MÉLOVIN — це особливі емоції, неймовірна енергія і щира бесіда, які залишаться на все життя. Таку подію не можна пропустити!
25.05, 18:00
Тернопіль, Драмтеатр