У Гусятині фонд держмайна продає офісне приміщення

Поділитися

Фонд держмайна виставив на приватизацію адміністративне (офісне) приміщення загальною площею 70,8 м². Проведення онлайн-аукціону в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» відбудеться 8 квітня. Прийняття пропозицій триватиме до 7 квітня включно, стартова ціна активу — 74,1 тис. гривень без ПДВ.

Об’єктом приватизації є адміністративне (офісне) приміщенням, яке знаходиться на межі Тернопільської та Хмельницької областей вздовж автомобільних шляхів територіального значення за адресою: Тернопільська обл., Чортківський р-н, смт Гусятин, вул. Тернопільська, 5.

Приміщення розташоване на першому поверсі будівлі та має окремий вхід, в якій також знаходиться краєзнавчий музей. Сама адміністративна будівля знаходиться в центрі селища Гусятин поблизу районної клінічної лікарні, автобусної станції та пошти.

Функціональне використання: будівлі для конторських та адміністративних цілей та інше. Тож об’єкт підійде для розміщення офісу або ведення бізнесу.

Об’єкт приватизації в оренді не перебуває.

Запрошуємо потенційних інвесторів до приватизаційних аукціонів задля підтримки економіки України та Сил оборони!


25 травня MÉLOVIN запрошує на концерт у Тернополі!

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу в разі їх загибелі