Державний кордон Канади (ліворуч) та США (праворуч), а між ними водоспад, або скоріше серія водоспадів Ніагару. Все що потрібно це перетнути міст і ти в іншій країні. У Канаду пускають практично не перевіряючи, а в Америку задають більше питань.Щоправда, постійних жителів цих місць, які їздять за продуктами, алкоголем чи бензином на американську сторону або за розвагами на канадську, митниця знає в обличчя і взагалі не перевіряє.
На обох сторонах кордону, особливо в Канаді, скрізь приймають американські, а канадські долари приймають на американській стороні і тому займатися їх обміном – втрата часу. Ти просто кажеш касиру в будь-якому магазині – плачу американськими/канадськими доларами, вони натискають одну кнопку та ціна автоматично перераховується в американській чи канадській валюті. Обидві країни максимально схожі, з дуже невеликими відмінностями у менталітеті та смаках. Канадці люблять відпочивати на американському півдні, а американці люблять їздити на лижах різних канадських курортах.
Часто спостерігаєш видовище, що канадський рибалка підбирає свого американського компаньйона на катері і разом завантажившись пивом їдуть на риболовлю на річці Св Лаврентія, яка сягає декількох миль завширшки і де розвели всі види осетрових, включаючи білугу. Правда її всі старанно відпускають, тому що чорна ікра з ферм, особливо з ферм Флориди, вже завойовує основні місця у світі по смаку. А дикі – нехай плавають. Достатньо іншої риби 🙃
Alexander J Flint