У будинку кожного з нас є м’які меблі, вона створює затишок, зручність і комфорт в приміщенні. Навіть якщо ви часто пилососите поверхню, нічого не розливали й не висипали на диван або крісло, в нім можуть бути кліщі, які створюють проблеми домочадцям. Рано чи пізно доведеться перейнятися питанням, як вироби правильно й ефективно почистити, щоб не зіпсувати оббивку? Хімчистка меблів – важливий і потрібний етап прибирання у квартирі, який обов’язково рекомендується виконувати.
Ця відповідальна справа і вимагає спеціальної кваліфікації. Краще, звичайно, звернутися в клінінгову компанію, де вам фахівці підберуть правильні чистячі засоби, методи очищення і зроблять роботу бездоганно. Неправильний підбір миючих, так само як і невірна обробка, може зіпсувати річ безповоротно.
Як часто треба проводити хімчистку м’яких меблів?
Професіонали й навіть лікарі рекомендують проводити дбайливе чищення м’яких меблів кожні 3-5 місяці в ідеалі, якщо не виходить, то не рідше двох раз на рік. Все залежить від умов експлуатації та характеру забруднень. Якщо у будинку є дитина або тварини, клінінг треба проводити частіше. Це робиться не лише заради здоров’я мешканців, але і для краси, адже малюки усі чіпають брудними руками, можуть пролити або висипати їду.
Якщо сталося так, що на меблі щось пролили, до фахівців треба звертатися негайно, поки пляма не вбралася в текстиль і не зіпсувала елемент інтер’єру остаточно.
Хімчистка м’яких меблів поетапно
В середньому хімчистка м’яких меблів займає два-три години. Цього часу досить клінерам, щоб провести професійне поетапне очищення забруднень.
- Перший етап – підготовчий. Майстри проводять первинне чищення, прибирають зайвий пил, пісок, кліщів і продукти їх життєдіяльності. Для цього вони використовують спеціальні професійні пилососи, що допомагають прибрати пил і бруд не лише з поверхні, але і з глибини виробу.
- Другий етап – безпосередньо обробка хімічними засобами. Фахівцями проводиться глибоке очищення, в процесі якого виконується виведення плям, а також якісне полоскання меблів. В процесі миття пропадає і неприємний запах, якщо він був. Які препарати використати для чищення вирішує технолог, враховуючи матеріал оббивки, складність забруднень і вік дивана або крісла.
- Третій етап – завершальний. На цьому етапі виполіскуються використовувані хімічні засоби й максимально витягається рідина, що сприяє швидкому висиханню меблів. Зайва волога шкодить м’яким диванам і кріслам, тому завдання фахівця не лише якісно почистити, але і швидко висушити виріб. Для цього потрібна спеціальна техніка – екстрактор (великий миючий пилосос, який висмоктує з меблів залишки води).
- Четвертий етап – сушка. Він настає після того, як виріб пройшов повний цикл очищення і полягає в повному його висиханню. Займає цей процес приблизно три години.
Що передбачає підтримувальне чищення м’яких диванів і крісел?
Підтримувальне чищення проводиться звичайним пилососом приблизно раз на тиждень. Така профілактика дозволить зберегти поверхню меблів акуратною і доглянутою. У деяких ситуаціях чищення варто проводити кілька разів в тиждень:
- Якщо у будинку є маленька дитина, літня людина або хтось з домочадців страждає від алергії. Таке прибирання важливе для їх здоров’я і самопочуття.
- Утримання у будинку тварини також вимагає частішого прибирання, оскільки на меблях може залишатися шерсть. Це не лише шкодить здоров’ю, але і має негарний вигляд.
- Коли меблі обтягнуті ворсистим текстилем (велюр, плюш, оксамит). Такі вироби притягують до себе пил, а, значить, і чистити їх треба частіше за інших.
Дбайливий і професійний клінінг ваших меблів в Харкові готова виконати клінінгова компанія «Ліквідатор». Фахівці швидко проведуть всі роботи: виведуть плями, приберуть бруд і пил з улюблених пуфів, диванів і крісел. Довірте порядок у своїй квартирі клінерам компанії «Ліквідатор» і забудьте про запорошені та неприємно пахнущі меблі.