111

Співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю у Тернопільській області затримали декана факультету одного із тернопільських вузів за фактом вимагання та отримання хабара.
Як розповів начальник підрозділу УДСБЕЗ в області полковник міліції Анатолій Лупійчук, до освітянина звернувся тернополянин із проханням надати йому дозвіл на захист диплому. Молодий чоловік раніше навчався у вузі, але його відрахували, не допустивши до захисту дипломного проекту. Посадовець пообіцяв посприяти завершити навчання, але не задарма – запросив винагороду. Тисячу доларів – саме таку суму декан поклав до кишені.
Як тільки освітянин отримав гроші у службовому кабінеті, в перебіг подій втрутилися міліціонери. Оперативники затримали службовця, вилучили отриману ним валюту.
За фактом одержання хабара службовою особою слідчі прокуратури міста Тернополя порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 368 (частина 3) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють інші факти отримання деканом хабарів. Триває розслідування.

За неофіційною інформацією “Про все” довідалось, що затриманим є нібито Юкало Володимир Глібович декан факультету переробних і харчових виробництв Тернопільського технічного університету

Ось коротка біографічна довідка

День народження: 12.06.1957р.

Сімейний стан: Одружений. Двоє дітей

Освіта: У1974 р. вступив на біологічний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка , який закінчив у 1979 році. Отримав фах біохіміка й викладача.
У 1982 р. був запрошений у Білорусію у Могильовський технологічний інсти¬тут (зараз Могильовський державний університет продовольства). Кандидатську дисертацію «Вплив реніномукорину та деяких поверхнево-активних речовин на вёязкість казеїнових розчинів» захис-тив у 1984 р. в Інституті елементорганічних спо¬лук АН СРСР імені О.М. Несмеянова (м. Москва).
У березні 2007 р. Юкало В.Г. захистив дисерта¬цію в Інституті біології тварин УААН (м. Львів) на тему: «Білки казеїнового комплексу коров`ячого молока та продукти їх протеолізу за дії ферментів молочнокислих бактерій» на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю 03.00.04 «Біохімія».

Трудова діяльність: До 1982 р. працював молодшим науковим співробітником на кафедрі хімії Херсонського
педагогічного інституту. В цей час почав займатись дослідженням білків казеїнового
комплексу молока.
Після захисту кандидатської дисертації працював на посаді доцента кафедри біохімії і
мікробіології, а з 1986 р. — завідувача кафедри біохімії і мікробіології Могильовського
технологічного інституту. В 1987 р. отримав атестат доцента по кафедрі біо¬хімії і
мікробіології.
У 1991 р. був обраний за конкурсом доцентом Тернопільського приладобудівного інституту.
Працював на кафедрі біомедичних систем і апа¬ратів (1991-1993) та кафедрі
матеріалознавства (1993-1995). З 1994 р. займався створенням документації і відкриттям
нового напряму — «Харчова технологія та інженерія» у Тернопільському приладобудівному
інституті. Для забезпечення на¬вчального процесу за новим напрямом була відкри¬та кафедра
харчової біотехнології і хімії, яку Юкало Володимир Глібович очолює з 1 вересня 1995 р. по
сьогоднішній день. Кафедра готує бакалаврів за напрямом «Харчові технології та інженерія»
і спеціалістів за спеціальністю «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів
і овочів». У 2007 р. обраний деканом факультету переробних і харчових виробництв.
Наукова робота пов`язана з біохімією та мікробіологією молока та молочних продуктів,
утво¬ренням біологічно активних пептидів у молочних продуктах. Зокрема — було досліджено
на молекулярному рівні причини аномальної зміни в`язкості розчинів казеїну.

Участь в громадських рухах та партіях:

Хоббі та захоплення: Створення ландшафтного парку у місці проживання. Водний туризм. Рибалка.

8 comments

 1. Оля

  Чомусь наші доблесні не беруть олігархів за штани. А нещасного вченого зробили страшним коррупціонепром! пропала українська наука. Хтол за паругрвенників захоче себе віддати суспільсту

 2. Оля

  Чомусь наші доблесні не беруть олігархів за штани. А нещасного вченого зробили страшним коррупціонером! Пропала українська наука. Хто за пару гривенників захоче себе віддати суспільству

 3. sun

  і справді, світил науки згадують лише тоді, коли є привід занурити їх у багнюку. А коли можна просто ними гордитися і наслідувати хороше, про них забувають. напевно, цим і характерний український менталітет, опустити когось нижче себе, щоб здаватися “героєм”. соромно, що наші “ВЕРШКИ” суспільства залишаються святими у нашій “справедливій” круговерті.

 4. Богдан

  Це все наклеп на порядну людину. Хтось його підставив, це замовна справа.

 5. Андрій

  Людина адекватна і без понтів.
  Підставили точно!

 6. Наталя

  Прекрасна людина і талановитий викладач!!! Не стверджую, що святий, але навіть в тому самому вузі є більш кримінальні елементи

 7. Студентка

  та чого ж, тисяча доларів це 5 чи 6 місячних окладів простої вчительки, або 10 окладів виховательки в садочку. Побільше б таких студентів, та й можна жити! Шкода що такі люди уникнуть правосуддя завдяки тим же хабарям

 8. Аноним

  Це справді підстава, і підстава колег по роботі які зараз з ним разом працюють і дивляться йому у вічі. А таку знаючу людину і віддану своїй справі треба ще пошукати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.