Колишній головний тюремний наглядач Тернопільщини на пенсії покерує Копичинцями

Лосик Павло Степанович - переміг в м. Копичинці
Поділитися
Володимир Пеляк і свита регіонала Хоптяна у 2011 році намагались усунути Пеляка з міської ради
Володимир Пеляк(зліва) і свита регіонала Хоптяна у 2011 році намагались усунути Пеляка з міської ради

Ковбасною столицею Тернопільщини – Копичинцями – вправно керував майже 10 років (з 2006 р.) бютівець Володимир Пеляк. За той час містечко переживало як часи піднесення, коли урядом керувала Юлія Тимошенко, так і гоніння. Останнє відбувалось у часи Хоптяна і Партії Регіонів. Потім Пеляк був конкурентом дружини губернатора – Надії Хоптян на парламенських виборах 2014 року. Правда,  він тоді більше “відкусив” частину голосів зі спільного електорату діючому нардепу-бютівцю Михайлу Апостолу.

Лосик Павло Степанович - переміг в м. Копичинці
Лосик Павло Степанович – переміг у виборах голови м. Копичинці

На вчорашніх місцевих виборах бютівець програв безпартійному пенсіонеру з пенітенціарної служби Павлу Лосику. Павло Степанович працював багато років начальником Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області. Тобто, його служба наглядала за Збаразькою, Бережанською і Копичинецькою колоніями і Чортківським слідчим ізолятором.

Тепер, жартують у соцмережах, у Копичинцях всі ходитимуть строєм і рецептура ковбас не відрізнятиметься навіть на грам солі ))

pelak

 

kopuchynci***
Ямковий орнамент на дорогах і проблеми із сміттям. Відсутність централізованого водопостачання і місць для паркування автомобілів, непрацююча каналізаційно-насосна станція. А ще – будинок побуду, кінотеатр і колишнє приміщення банку от-от доживуть свої останні дні. Такі реалії життя міста Копичинці. І навіть винного обласна і районна влада вже знайшла – це міський голова Володимир Пеляк. Він викликав на себе їхній гнів через те, що не виконав поставлені перед ним завдання, – повідомляло у листопаді 2011 року ІНТБ.

– Я підкреслюю жодного доручення не було виконано – це не може нас влаштовувати і цілком зрозуміло, що ми зараз будемо звертатися до правоохоронних органів, ми будемо звертатися до депутатів міської ради. Нехай реагують на цю ситуацію, яка є в місті Копичинці. При чому доручення, які давалися стосувалися виключно діяльності комунальних підприємств, – натякає на бездіяльність заступник голови Тернопільської ОДА Петро Гоч.

Все було б нічого, от тільки пан Пеляк своєї провини не визнає і має що сказати у свій захист.

– Що стосується тих всіх питань, що вони там озвучили, то по-перше вони абсолютно не орієнтуються в питаннях, – повідомив телефоном Володимир Пеляк.

Приміщення колишнього банку «Україна» перебуває у власності фонду держмайна і міська рада не має до нього жодного відношення, пояснює Копичинецький мер. Будинок Побуту планують здати в оренду. Що ж до кінотеатру, то міська рада зверталася до районної, щоб це приміщення включити в перелік закладів культури, але на разі цього не сталося, тому, каже Володимир Пеляк, фінансувати його чи проводити ремонтні роботи вони не можуть.

Голова Гусятинської районної ради Надія Хоптян теж незадоволена міським головою Кипичинець: «В місті повинен бути господар. Людина, яка буде дбати за абсолютно кожну ямку, щоб навести елементарний порядок, біля прилеглих територій, в центрі, біля кожного будиночку, а для цього всього-на-всього хотіти, бажати і займатися конкретними справами».

Міський голова м. Копичинці Володимир Пеляк спростовує: «Інтерес тут – знищення демократичної ради в Гусятинському районі, на який пані Хоптян та її оточення не мають впливу вже протягом цілого року».

Коли мова заходить за централізоване водопостачання, позиції взагалі кардинально розходяться. Ніби і тема одна, і люди компетентні у цих питаннях, а правда, все одно, у кожного із них своя. Начальник управління ЖКГ облдержадміністрації заявляє, що місто не має права подавати централізоване водопостачання, бо у Копичинцях не подбали про дозвіл. Володимир Пеляк цю інформацію спростовує. Каже, у дозволі їм відмовили.

Начальник управління ЖКГ Тернопільської ОДА Марія Степанова зазначає: «Не виготовлено дозвіл на спец водокористування тільки по тій причині, що як міський голова, так і начальник комунального підприємства не зуміли оплатити вісім тисяч гривень за ГДС – граничнодопустимі норми, а це означає, що на сьогодні ми ввійшли в зимовий період і споживачі не отримають централізованого водопостачання».

Володимир Пеляк, міський голова м. Копичинці має свою версію: «Господарюючим суб’єктом на нашій території є міське комунальне підприємство і воно вчасно звернулось на видачу дозволу на спец водокористування, проплатило кошти там, щось біля восьми тисяч гривень і їм було відмовлено і дали зрозуміти, що рішайте з першими особами області, якщо вони дадуть добро, то ми будем розглядати».

Із вивезенням сміття у 2012 році теж усе заплутано. Начальник управління ЖКГ облдержадміністрації заявляє, що ні комунальне підприємство, ні міський голова не приклали зусиль для того, щоб отримати дозвіл на вивезення сміття на полігон твердих побутових відходів у 2012 році. Мер думає, що дозволу їм не дадуть через те, що у провладній партії є зацікавлені, щоб міська рада віддала сміттєзвалище в оренду одній з Тернопільських чи Чортківських фірм.

Нагадаємо, що Володимир Пеляк отримує “на горіхи” від Хоптяна та його підлеглих не вперше. Мабуть, не останню роль у цьому конфлікті відіграє те, що міський голова Копичинець, котрого, до слова, обрали на цю посаду уже вдруге, представляє “Батьківщину”.

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Гусятин, Копичинці, Хоростків та Гримайлів оримали нових голів

Як у Збаражі поділять владу?