Нардеп Роман Заставний, який потрапив до парламенту, сховавшись у партійний список яценюківського «Народного фронту», схоже, так і не нажив авторитету. Він і раніше його не дуже мав. Постійне перестрибування з партії у партію («Наша Україна», «За Україну», «Фронт змін» , у «Батьківщину» не встиг, а в «Народний фронт» поки останнє корито) нікому не додасть балів. Про стибрені з комунальної власності ресторан «Україна», а нині всі винесені на дорогу бульвару Шевченка забігайлівки, взагалі в інтелігентної громадськості викликають огиду при згадці прізвища Заставний.

zastНапевно, Роман Йосипович вірив, що з часом народ все призабуде, а телекартинка примітивного ІНТБ зробить його «своїм». Проте, тернополяни вперто не хочуть дивитись примітивізм уродженця Теребовлянщини. Якщо говорити відверто, Заставного не хочуть дивитись ті сотні партійних активістів, які «намальовані» для статистики в тернопільському «Народному фронті».

Скептичні тернополяни, які хоч раз бачили ефір надалівсько-заставної пародії на телебачення, не дивуються, що політика можуть підтримувати хіба рагулі.

А ТИ ЧАСОМ ЕФІР ТЯГНИБОКА СЛУХАЛИ ТО 2, ТО 3 КОРИСТУВАЧІВ ІНТЕРНЕТУ

У 2014 році ОЛЕГА ТЯГНИБОКА ДИВИЛОСЬ НА ІНТБ ОНЛАЙН АЖ ТРОЄ ТЕЛЕГЛЯДАЧІВ

1 comment

  1. Анжела

    Нарешті хоч трошки правду почали писати про Заставного.. а то один був лише один позитив.. аж регати хотілося від тої солодкої брехні про злодія з птахофабрики

Добавить комментарий