У Тернополі інваліди “зажирують” по-гочівськи

Поділитися

Заступник голови обласної державної адміністрації, співголова регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій інвалідів у Тернопільській області Петро Гоч провів чергове засідання цієї комісії. У роботі засідання взяли участь представники місцевої влади, зацікавлених організацій, установ та фондів, обласного центру зайнятості.

Члени комісії зібрались з питань, що стосувались державної допомоги підприємствам, які готові працевлаштувати інвалідів. На розгляд комісії документи щодо надання дозволу на право користування пільгами оподаткування подали 3 підприємства: Тернопільська обласна організація «Українське товариство глухих» (УТОГ), Тернопільське учбово-виробниче підприємство «Українське товариство сліпих» (УТОС), підприємство «Оберіг». Члени комісії задовільнили їх звернення.

Під час засідання начальник відділу державної податкової адміністрації С. Господарик поінформував, що в новому Податковому кодексі для підприємств громадських організацій інвалідів передбачені пільги зі сплати ПДВ, податку з прибутку та плати за землю

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Назар Зелінка: «Зрозумів, як працює машина під назвою “місто Тернопіль”»

Балога добрався до Тернополя. Поки з добрими вістями