Мер Тернополя Сергій Надал не справляється з обов’язками?

Поділитися

Роман Заставний: за 2 місяці людям з перейменованої вулиці героїв Крут так нічим і не допомогли

Сьогодні відбулось перше, і очевидно, останнє засідання комісії яка була створена на вимогу депутата міської ради Романа Заставного.
«У своєму депутатському зверненні я просив зобов’язати комісію в двотижневий термін скласти перелік необхідних дій, які потрібно виконати мешканцям згаданої вулиці, у зв’язку з перейменуванням, а також орієнтовну вартість таких дій, включаючи вартість виготовлення нових документів, – говорить Роман Йосипович. – З моменту прийняття рішення про перейменування вже пройшло майже 2 місяці, а влада навіть не знає де і чим треба людям допомогти».
За словами депутата, ініціатор цього рішення мав би наперед прорахувати всі незручності, які можуть виникнути та передбачити механізм відшкодування мешканцям тих коштів, які вони потратять за чиюсь політичну ініціативу.
Натомість, заступник міського голови з питань містобудування Богдан Бойко визнає, що проблеми можуть бути тільки на рівні співпраці з ДАІ в частині внесення змін в документи на автомобілі, але зазначив, що виконком підготує відповідне звернення до державтоінспекції.
«Я не проти перейменування, я проти того, що тернополян залишили сам на сам з оформленням документів та досі так ніхто і не дав відповіді, хто ж платитиме за переоформлення всіх документів». – наголосив Роман Заставний.

Побратим Ілько

У Тернополі москалів не образять?

На Тернопіллі стартувала операція “Первоцвіт – 2011”