Міський голова Тернополя міняє кадри в мерії

Поділитися

 

Як уже повідомлялося на сайті міськради, управління квартирного обліку та управління медицини отримали нових керівників.
Проте, станом на кінеь п’ятниці “Про все” стало відомо з достовірних джерел , що своїх начальницьких посад найімовірніше позбулися також:
– Олег Соколовський (управління житлово-комунального господарства)
– Світлана Остапишин (управління економіки)
– Олег Протасевич (КП “Обєднання парків”
– Вадим Захарчук (управління архітектури)
– Ярослав Руцький (земельний відділ)
Щодо двох останніх посад, то в міській раді прозоро натякають, що вони є квотою голови постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі «свободівця» Михайла Гладкого (сфера інтересів – земля, громадське харчування).
Ще раніше зі своїх посад були звільнені Б.Ясеновський (торгівля), А.Демакова (державні реєстратори), О.Слободянюк (культура), М.Бобришова (комунальне майно), Л.Гац (головний бухгалтер). Натомість, зуміла зберегти за собою крісло начальника організаційного управління С.Добрікова.
Головною причиною звільнення колишніх керівників управлінь та відділів міської ради називають їхнє небажання платити за збереження начальницького крісла в касу домінуючої партії.
Цікаво, що квартирними питаннями, бухгалтерією, комунальним майном опікуватимуться колишні соратники міського голови по податковій службі.

З податкової перейшла на посаду заступника міського голови з фінансових питань Вікторія Остапчук, яка нібито є «близькою до тіла” мера.
У той же час, незважаючи на ЧП в 16 школі (жовтуха) та дитячому садочку №21 (розлив ртуті) міняти новопризначеного начальника управління освіти, а за сумісництвом депутата міської ради від партії “Наша Україна” Ольгу Похиляк ніхто не збирається.

У кінотеатрі «Перемога» відбувся показ фільму до річниці бою під Крутами «Імена в мармурі»

Визначено переможців проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2011” у Тернополі