Олексій Кайда: «Ми ніколи не обіцяємо, а просто кажемо, що зробили би так, так і так»

Поділитися

Свого часу в газеті «Номер один» був оприлюднений  розгорнутий матеріал про обрання голови обласної ради Олексія Кайди, де  журналісти зазначали: у своєму передвиборчому виступі Олексій Кайда не скупився на обіцянки. Він запевнив, що, серед іншого, вирішить питання з Малашівським сміттєзвалищем, знайде ділянку для будівництва сміттєпереробного заводу, відновить роботу Тернопільського аеропорту тощо.

У програмі «Відверто про політику» на телеканалі ІНТБ Олексій Петрович розказав, що змінилося за майже 2 роки з моменту обрання його на найвищу посаду в області. Щодо діяльності аеропорту, то очільник області зазначив: «Літаки літають, єдине, що чартерні. Навіть Президент прилітав і сідав у Тернопільському аеропорту. Так, зараз немає постійних рейсів, але ведуться перемовини з Wizz Air, і вони думають, тому що вже зі Львова виходять, там щось не склалося. І Тернопіль так само розглядають як базу для своєї фірми. Я пишаюсь тим, що ми аеропорт зберегли, і кожен може поїхати і подивитися, що там далі проводяться ремонтні роботи. Крім того, ми відновили світлову смугу, яка була зруйнована ще до 2009 року. Зараз необхідно буде близько 20 тис. гривень на сертифікацію цієї смуги. Я думаю, що з наближенням до Євро-2012 Тернопільський аеропорт так само буде розглядатися у перспективі. І тим більше, якщо Тернопіль включений у перелік поки що міст, які, імовірно, будуть приймати одну з команд, я думаю, що буде державна програма і ми в угоді передбачатимемо додаткове фінансування державного бюджету на аеропорт».

Стосовно проблеми зі сміттям, то Олексій Петрович сказав: «Коли ми приймали бюджет, то виділили близько півмільйона гривень дотацій міському бюджету для соціального пакета, який обіцяли селам, що потерпають від наближення до Малашівського сміттєзвалища. Зараз, наскільки я знаю, вже проведено певні розмови з Владиславом Каськівим, який курує національні проекти, і один з них – це будівництво 10 сміттєпереробних заводів по Україні. Враховуючи те, що Владислав є нашим земляком, можливо, він пролобіює навіть питання будівництва сміттєпереробного заводу».

Голова облради не уточнив місця розташування цього заводу, зазначивши, що землями поза населеними пунктами розпоряджаються районні чи обласна державні адміністрації і що повноваження обласної ради завершуються затвердженням програми утилізації ТПВ. Натомість сміттєсортувальня лінія, яку журналістам презентували в Буську Львівської області напередодні місцевих виборів, найближчим часом може бути встановлена в Тернополі. Зараз узгоджуються технічні моменти, включаючи погодження з Міністерством екології.

Янукович і Хоптян позвільняли членів Української народної партії

Активізувались «соціальні» шахраї