Тернопіль може залишитись без тепла і гарячої води!!!

Поділитися

Деякі мікрорайони Тернополя можуть залишитись без тепла та гарячої води. За словами заступник директора КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Володимира Онишківа, через різке похолодання підприємство збільшило ліміти газу і працює в інтенсивнішому режимі. Та, незважаючи на це, у домівки мешканців обласного центру тепло доходить зі значними перепадами.

15 лютого в будинках мікрорайонів «Дружба» «Кутківці» вдень не було гарячої води, а батареї були холодними.

Володимир Онишків: «У зв’язку з різким зниженням температури, в місті склалася критична ситуація із забезпеченням споживачів опаленням і гарячою водою. Це, в першу чергу, населення та об’єкти соціальної сфери. На другу декаду лютого підприємству доведений ліміт споживання газу в розмірі 347 тисяч кубічних метрів на добу. Фактичний розбір газу через похолодання досягає 540-570 тисяч кубометрів. Незважаючи на те що фактичний розбір газу є досить високим, нам обмежать подачу газу, і в окремі години доби тиск у трубопроводах падає вдвічі», повідомив тернопільський телеканал ІНТБ
58 мільйонів гривень заборгували тернополяни за газ. Чим швидше ця сума зменшиться, тим краще буде постачання тепла у квартири мешканців міста, – переконує Володимир Онишків. Сьогодні люди ще можуть сплачувати рахунки за газ по старих тарифах, затверджених у 2009 році. У березні ж споживачі платитимуть на 25% більше.

Володимир Онишків: «Виправити цю ситуацію може тільки максимальне погашення заборгованості за використаний газ. На сьогодні борг підприємства за використаний газ перевищив 58 мільйонів гривень».

Сильні морози в Тернополі протримаються до кінця лютого, тому мешканці міста повинні морально готуватися до того, що періодично залишатимуться без гарячої води і тепла, – каже Володимир Онишків.

Що думають польські аналітики про націоналістів Тернопільщини і Львівщини?

Як валентинізували Тернопілля