У козівському районі розказали випускникам про роботу і перспективи

Поділитися

Відбувся черговий виїзд працівників Козівського райцентру зайнятості у села Слобідка та Таурів з метою зустрічі із головами сільських рад, керівником товариства «Слава», з безробітними селянами, в тому числі і з випускниками місцевих шкіл, які після закінчення ЗОШ не визначилися із вибором фаху.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Голояд та профінформатор РЦЗ Надія Сверлюк поінформували присутніх про стан ринку праці Козівщини, про професії, що користуються попитом у працедавців, ознайомили присутніх з широким спектром послуг державної служби зайнятості. Вони наголошували, що у вирішенні проблем зайнятості населення дуже важливо об’єднати зусилля центру зайнятості, органів місцевого самоврядування та роботодавців.

Керівник товариства «Слава» Василь Кривко розповів селянам про можливість залучення їх до сезонних робіт у товаристві. Він сказав, що готовий брати на тимчасову роботу і школярів під час літніх канікул.

Наводились позитивні приклади працевлаштування односельчан після проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості. Це і  Михайло Андрухов, Галина Мілян, Богдан Шимків, Володимир Дубовий, Іван Мацко, які зараз  успішно працюють в місцевому господарстві.

Сільський голова села Таурів Євген Белебезєв висловив вдячність райцентру зайнятості за допомогу у залученні безробітних до проведення  ремонтних  робіт з відновлення дитячого садка.

В основному і селяни, і керівництво сільрад, і працівники РЦЗ залишились задоволені зустріччю. Адже з такого живого, безпосереднього спілкування почерпнули і корисну інформацію, і здійснили намітки на перспективу.

У Почапинцях провели тиждень профорієнтації

На Тернопіллі вшановуватимуть Романа Шухевича