У Тернополі засновано фонд розвитку ім. Володимира Лучаковського

Поділитися

Для підвищення якості життя всієї територіальної громади міста Тернопіль до європейського рівня створено «Фонд розвитку міста Тернополя  ім. Володимира Лучаковського». Міський голова Сергій Надал підтримав ініціативу громадськості та виступив співзасновником даного Фонду. Метою фонду є сприяння сталому розвитку міста Тернопіль та збереження його природної, історичної та культурної спадщини, а також задоволення і захист соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів територіальної громади міста Тернопіль.

Дана громадська ініціатива об’єднала навколо себе ряд громадських організацій, а саме: Тернопільська обласна організація «Українці допомагають українцям» (керівник С. Надал), товариство охорони прав і гідності учнів «Фортеця» (керівник І. Хімейчук),  громадська організація «Гільдія підприємців Тернополя» (керівник О. Подюк).

Ініціатори закликають всі громадські організації та кожного небайдужого тернополянина долучатися до роботи Фонду задля спільного розвитку Тернополя.

Довідка.

ФРМТ створений та працює у форматі фонду громади або ком’юніті фонду (Community Foundation) – загальновживане визначення громадських фундацій, що залучають кошти благодійників, громадян, держави та направляють їх на користь громади. Ідея ФРМТ полягає в тому, щоб на території міста для всього населення Тернопіль працювала благодійна структура, якій довіряли б і яка була б ефективним механізмом вирішення нагальних місцевих проблем, повідомив сайт міської ради.

53% тернополян розчарувались в міському голові?

Обласна рада профспілок ініціює «круглий стіл» з питань проведення пенсійної реформи в Україні