Звіт керівництва тернопільської міліції на сесії обласної ради вимагатиме Степан Барна

Поділитися

 

«Ми будемо вимагати звіту керівництва тернопільської міліції на сесії обласної ради у зв’язку із тим, що правоохоронці збирають відомості про студентів-журналістів» – зазначив депутат Тернопільської обласної ради від партії «За Україну!» Степан Барна.

Нагадаємо, нещодавно керівництво тернопільської міліції розповсюдило лист з вимогою надати списки студентів першого курсу філологічного факультету, за напрямом підготовки «журналістика». У тексті листа міліціонери вимагають надати повні анкетні данні студентів та номери мобільних телефонів. Інформацію правоохоронці вимагають надати у найкоротший термін. Відповідний лист надійшов ректору Тернопільського національного університету імені В.Гнатюка Володимиру Кравцю.

«Нас дивують незрозумілі дії міліції, – каже представник партії «За Україну!» Степан Барна. – Щодня в країні безневинних хлопців та дівчат звинувачують у тероризмі, з вікон правоохоронних будівель «ненароком» випадають люди, а якщо прогнозовані студентські масові протести проти законопроекту «Про вищу освіту» стануть реальністю – ми побоюємося за молодь, зокрема, за майбутніх тернопільських журналістів, аби і їх у чомусь не звинуватили».

Степан Барна наголосив, що активісти «За Україну!» вимагають від міліції звернути свою увагу на дійсно резонансні злочини, зокрема, викрити та заарештувати вандалів, які зірвали з постаменту пам’ятник жертвам Голодомору в Білгороду-Дністровському Одеської області. Також правоохоронцям варто перешкодити переслідуванням українських інтелігентів, зокрема письменниці Марії Матіос та історика, фахівця з історії ОУН-УПА Руслана Забілого.

Теребовля от-от потоне в смітті

Нардеп Ярослав Джоджик з непопулярною партією вимагає скасувати несправедливе оподаткування селян