16-17 квітня до Тернополя завітає глава УГКЦ

Поділитися

Запрошення на перший Європейський фестиваль духовної пісні вручив міський голова Тернополя Сергій Надал новому главі УГКЦ у день його введення на престол. Урочистості відбулися в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

«Українці УГКЦ отримали нового патріарха. Церква, яка протягом століть завжди з’єднувала мости і закликала до єднання, завжди відігравала, відіграє і буде відігравати важливу роль в українській історії. Новому главі УГКЦ Блаженнішому Святославу Шевчуку бажаю наснаги та витримки в усіх добрих починаннях. Хай з Божим благословенням усе вдається», – зазначив Сергій Надал.

Довідка.

Відкритий Європейський  фестиваль – конкурс духовної пісні «Я там, де є благословення» пройде у Тернополі 16-17 квітня. Музика лунатиме всюди: у парках, на майданах, площах і навіть вулицях міста. Розпочнеться фестиваль церковними дзвонами та співами у всіх храмах міста. Планується залучити до фестивалю максимальну кількість духовних колективів церков усіх конфесій міста та зробити його щорічним.

Кожний масив у Тернополі графітчики розмалюють у інший колір

Під час зустрічі керівника обласної міліції з жителями Козівського району місцевим дільничним вручили комп’ютерну техніку