Труїв земляків фальсифікованим алкоголем

Поділитися

Кримінальну справу за ч. 3 ст. 204 КК України проти підприємливого шепетівчанина, який незаконно виготовляв та збував фальсифіковану горілку,  виготовлену з недоброякісної сировини, порушили днями працівники податкової міліції Славутської ОДПІ.

«Цей громадянин, не будучи зареєстрованим як приватний підприємець і не маючи будь-яких дозволів та ліцензій, налагодив масове виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв, – розповідає начальник відділення  боротьби з незаконних обігом товарів відділу податкової міліції Славутської ОДПІ Сергій Дембіцький, – розбавляв спирт водою, добавляв домішки і гуртом реалізовував готову продукцію приватним підприємцям».

Викривши підпільну гуральню, податкові міліціонери  здійснили оперативну закупівлю та віддали до Шепетівської санепідемстанції продану їм без марки акцизного збору алкогольну рідину на дослідження.

Висновок експертів був таким: рідина є водно-спиртовою сумішшю, виготовленою  із неякісної сировини без дотримання санітарних норм і правил виготовлення, розлита не в заводських умовах, має нехарактерний осад і становить у разі вживання загрозу життю та здоров’ю людини.

Виконуючи постанову Шепетівського міськрайонного суду, податківці вилучили у горе-підприємця майже півтонни спирту, близько 600 літрів готової до реалізації продукції та засоби, за допомогою яких здійснювалося кустарне виробництво – бочки, каністри, бідони, шланги, лійки, спиртометри, глюкозу тощо – всього на суму близько 35 тисяч гривень.

Тепер злочинцю, згідно з Кримінальним кодексом України, «світить» позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, повідомила “Про все”  прес-служба ДПА у Хмельницькій області

за матеріалами УПМ ДПА у Хмельницькій області

На Тернопільщині спочатку березня вже сталося три пожежі з причини короткого замикання електромережі

Азарову поставили нуль і сказали повернути зарплату!