111

Тільки вчора ми повідомили про те, що сайт офіційної газети міської ради застиг на даті двотижневої давності, як виявилось, що вчора ж таки не всі передплатники отримали газету “Тернопіль вечірній” у свої поштові скриньки. Це сталося вперше за останніх декілька років. Причиною могла бути неузгодженість в діях, які вчинені міською радою. Нагадаємо, що на минулому сесійному засіданні депутати ліквідували конунальне підприємство “Адміністративно-технічна інспекція” (було видавцем газети) та відновили роботу юридичної особи “Редакція газети “Тернопіль вечірній”.

За нашими даними, друкарні відмовились надавати свої послуги в борг, оскільки перед видавництвом “Збруч” борг “Тернополя вечірнього” так і не ліквідований.
Чи зможе влада оперативно вирішити цю проблему і чи не повториться таке в майбутньому – невідомо. Адже на наступних 3 квартали цього року в бюджеті передбачено 380 тис. грн. для потреб газети міської ради. При тому, що минулого року вони витрачали на свою діяльність по 200 тис. щокварталу. Невідомо також, чи не заберуть значну частину виділених з бюждету коштів кредитори, які вже втомились чекати на чергові обіцянки…

Побратим Ілько, pobratymy@ukr.net

 2 comments

  1. Читач

    і слава Богу, бо то позорисько якесь а не газета

  2. gram

    Та не ганіте, шо ТВ виходити не буде?
    Блін я знав що з приходом нової влади нас чекає …опа, але ж не така велика, щоб закрититаку славну, ніким не читану газету:)))!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.