Голова Чортківської райдержадміністрації закликав … до корупції

Поділитися

Під час розгляду питань щодо забезпечення освітлення кожного села та забезпечення шкіл району сучасними плазмовими телевізорами голова Чортківської райдержадміністрації Ярослав Стець усім директорам шкіл та сільським головам заявив, що закупівлю плазмових телевізорів для шкіл здійснювати виключно в магазинах “Більй Лебідь” та “Ню Вінд” до кінця січня цього року. А необхідне електробладнання для освітлення сіл – на ливарно – механічному заводі м. Чорткова “Конист” до 31 березня 2011 року.

Такий виступ голови Чортківської РДА усіх шокував, оскільки державні організації повинні згідно чинного законодавства здійснювати закупівля обладнання, з метою економії коштів, в тих підприємствах де воно дешевше. А тут вища посадова особа публічно вказує що, де і коли  купувати.  Напевно така позиція посадовця не є безкорисливою. Це прямий прояв корупції.

Проте, дивує той факт, що присутні представники правоохоронних органів, які до цього говорили про боротьбу із корупцією – злагоджено мовчали, повідомляє http://pravda.cc.ua

3 гривні 60 копійок коштує квадратний метр чортківської землі

У Чорткові голова райради… практикується в медицині