Головна робота гуманітарного заступника тернопільського губернатора – “поділити гуманітарку”

Поділитися

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч провів  чергове засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації.

На комісії було розглянуто 23 питання, з яких 20 – щодо  визнання вантажів, які надходять з-за кордону гуманітарною допомогою, а також питання надання та розподілу гуманітарної допомоги, повідомляє сайт ОДА.

Серед тих, хто звернулися з проханням про визнання вантажів гуманітарною допомогою, – Міжнародний благодійний фонд „Стефан”, Помісна Церква Євангельських Християн-баптистів з м. Тернополя, обласний фонд ім. Арсена Монастирського, Тернопільська обласна громадська організація „Благодійність”, головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, обласний благодійний фонд „Рідний край”.

Комісія ухвалила звернутися з клопотанням до Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті міністрів України про включення до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги Тернопільського обласного благодійного фонду „Вікторія” та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Теребовлянського району.

З розглянутих питань ухвалені відповідні рішення. Зокрема, щодо питань визнання вантажів гуманітарною допомогою прийнято рішення,  відповідно до чинного законодавства, надіслати матеріали для розгляду в Комісію з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України.

Тернопільщина відзначить 25-річчя Співочого поля

У Тернополі хочуть довести до банкротства “Хортицю” та Nemiroff