111

Гральний бізнес і надалі діє у Тернополі, попри заборону такої діяльності згідно з Законом України. Нещодавно на одній з вулиць міста податкові міліціонери виявили заклад, у якому надавали послуги в цій сфері.

Як розповів виконуючий обов’язки начальника головного відділу податкової міліції Тернопільської об’єднаної ДПІ Василь Громляк, гральний зал працював під прикриттям комп’ютерного клубу. На час перевірки там було обладнано 12 робочих місць із підключеними до мережі Інтернет комп’ютерами. З них і надавався доступ до ігрових інтернет-ресурсів, повідомляє ІНТБ

Гравців забезпечували веб-грошима, що дозволяло грати на зображених ігрових автоматах та отримувати виграші. Проте будь-яке офіційне документів про оформлення, відкриття та роботу комп’ютерного клубу не було.

Василь Громляк: «Товарно-матеріальні цінності, а саме – 12 комп’ютерів, ноутбук, модем та готівкові кошти вартістю 66,5 тисяч гривень – вилучено до вирішення питання згідно чинного законодавства».
Зібрані матеріали направили в УМВС України в Тернопільській області.

Протягом січня 2011 року податкові міліціонери вилучили грального обладнання на 42 тисячі гривень.

1 comment

  1. Ігор

    Все залишиться,як і було, тільки контроль і прибудки відійдуть до людей ,які це зобороняють. Дайте дурням хай грають,в кожного своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.