Мер Збаража – вкрав електроенергії на 3 тисячі 295 гривень

Поділитися

4 березня 2011 року мала відбутися чергова сесія Збаразької міської ради. Проте, міський голова Збаража, якому 24 грудня 2010 року 2/3 депутатського складу міськради висловили недовіру, не має ані найменшого бажання чути думку депутатів, ігнорує їхні пропозиції, не підписує рішення сесії, не виконує судових рішень, ігнорує приписи прокуратури. Міський голова ихайло. Бочаров поводить себе як абсолютний власник міста, для якого закони не писані. Таку позицію міського голови можна пояснити лише його приналежністю до Партії регіонів, адже чи можливою є в правовій державі ситуація, коли одна людина своїми діями в заручниках тримає 13-тисячне місто. Тож мер вже традиційно, після довгих суперечок, залишив сесійну залу, так і не розпочавши сесії міськради…

Депутати Збаразької міськради від ВО “Свобода” та член молодіжної організації “Сокіл” Павло Попельовський роздали серед депутатів “Депутатський вісник”, в якому була надрукована відповідь Збаразького РЕМ ВАТ “Тернопільобленерго” на депутатське звернення. З неї стає зрозуміло, що міський голова Збаража Бочаров М.Г. завдав збитків “безобліковим споживанням електроенергії на суму 3 тисячі 295,18 грн.”. Іншими словами, крав електроенергію, що, зрештою, після передачі справи в суд і визнав, і сплатив цю суму в енергокомпанію.

Дізнавшись про інформацію, розміщену в “Депутатському віснику”, міський голова Збаража Михайло Бочаров накинувся на 18-річного Павла Попельовського у міській раді та, штовхаючи і б’ючи в спину, потягнув його на другий поверх. На другому поверсі міської ради Бочаров та директор Збаразького ринку Муравка тримали хлопця, штурхали, били в спину, обзивали, шарпали, утримуючи двері. Проте місцеві депутати двері зуміли відчинити та вирвати з рук Бочарова та Муравки ні в чому невинного хлопця.

Депутати міськради від ВО “Свобода” звернулися до начальника Збаразького РВ УМВС та начальника УМВС України в Тернопільській області, а також до прокурора Збаразького району та прокурора Тернопільської області з метою відреагувати на неадекватні та провокативні дії міського голови Збаража Михайла Бочарова.

“Враховуючи поведінку і дії Михайла Бочарова, якому міська рада в грудні 2010 року двома третинами голосів висловила недовіру, заявляємо, що його діяльність суперечить Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Збаразької міськради, суперечить інтересам жителів Збаража, не відповідає здоровому глузду. Заради спасіння своєї посади він готовий на все, аж до втрати себе, як особистості. Ми, депутати від ВО “Свобода”, рішуче налаштовані на відстоювання своїх прав, гарантованих чинним законодавством, на захист прав збаражців, ми стаємо наступальнішими. Збаражчани не можуть бути заручниками маніакального прагнення однієї людини втриматись у владному кріслі. Звертаємось до міліції та прокуратури вжити заходів щодо провокативних дій Михайла Бочарова та забезпечити законність та порядок в діяльності Збаразької міської ради та її посадових осіб”, – заявив голова Збаразької районної організації ВО “Свобода” Михайло Тимошик.

П.С. Тим часом міський голова Збаража, ошаленілий від того, що правда про його оборудки з електроенергією стала відома загалу, почав викликати швидку допомогу, міліцію, прокуратуру, службу безпеки та заявляти про своє начебто “побиття”, в цей же час прес-служба Тернопільської ОДА(!) обдзвонила місцевих журналістів та організувала транспорт(!) для поїздки в Збараж для висвітлення “побиття мера-регіонала”. Що ж, Збаразький міський голова і далі продовжує своє “шоу одного актора”, але тепер вже за сприяння обласної виконавчої влади, а мешканці Збаража досі так і не отримали відповіді – коли ж мер почне дотримуватись законодавства і подумає про долю збаражчан, а не свою особисту кар’єру, повідомила “Про все” прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”

Тетральний майдан в Тернополі знову “підрехтують”

У Тернополі пройде міжнародний чемпіонат з водно-моторного спорту