Після Дня відкритих дверей у Підволочиську зникне безробіття?

Поділитися

У Підволочиському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для роботодавців. В рамках заходу представники місцевих підприємств, установ, організацій, приватні підприємці побували на тренінгах-семінарах, які провели фахівці консалтингової фірми «Територія Бізнесу»: «Вибір стратегії розвитку компанії» та «Елементи корпоративної культури, мотивація, атестація, система навчання персоналу».

Учасники тренінгів дізналися про те, як краще планувати свою діяльність, крок за кроком будувати стратегію розвитку, щоб вона давала позитивні результати, прибутки і була економічно вигідною, працювати з кадровим складом. Тренінги були спрямовані на оволодіння присутніми практичними навичками стратегічного аналізу, формування корпоративної культури з метою досягнення цілей організацій, покращення конкурентоспроможності компаній.

Про послуги служби зайнятості роботодавцям, шляхи співпраці з питань добору необхідних працівників присутні дізнались на семінарі «Служба зайнятості – посередник між роботодавцями та шукачами роботи». Директор РЦЗ Ірина Левицька зазначила, що діяльність центру зайнятості та підприємств є взаємовигідною, адже з однієї сторони спрямована на підвищення зайнятості населення району та зменшення напруги на ринку праці, а з другої сторони – на забезпечення підбору кадрів для роботодавців.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Віра Мокрій зупинилась на організації оплачуваних громадських робіт, наданні дотацій роботодавцям на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних, розповіла про можливості центру зайнятості щодо укомплектування вакансій, здійснення на замовлення роботодавців підбору кадрів із використанням психодіагностичних методик та професійного навчання як у навчальних закладах, так і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.

Під час заходу роботодавці обмінятися досвідом взаємодії з соціальними партнерами на ринку праці, обговорили шляхи спільної діяльності з центром зайнятості, отримати консультації фахівців.

Тренінги-семінари для роботодавців на вищезгадані теми відбулись і в Борщівському районному центрі зайнятості.

– Існування та розвиток підприємства у сучасних умовах зумовлює необхідність формулювання чіткої стратегії його розвитку. Конкурентне середовище стає все більш динамічним, що вимагає від менеджменту підприємств пріоритетних напрямків діяльності. З іншого боку, не останню роль в роботі підприємств відіграє корпоративна культура, тому важливий підбір, мотивація та навчання персоналу, – зауважив представник фірми «Територія бізнесу» Олег Малярський.

З цих питань для учасників заходу були прочитані лекції, після яких відбувалися групові дискусії та обговорення проблемних питань. Змістовні інформаційні матеріали, цікаві приклади та практичні вправи отримали схвальні відгуки з боку представників роботодавців.

Як п’ятьох підприємців із села Суходіл Гусятинського району вчили “працювати”

Чому подорожчав овес?