Що робить у Грузії мер Тернополя?

Поділитися

1 березня – перший день робочої поїздки міського голови Тернополя Сергія Надала до Грузії. Делегація Тернополя перебуває у місті Тбілісі.

Відбулась зустріч з мером Тбілісі Гігі Угулава та керівниками структурних підрозділів мерії грузинської столиці. Тернополян цікавив досвід впровадження реформ у різних галузях життєдіяльності міста.

Особливий інтерес викликали теми реформ медицини, цільової допомоги малозабезпеченим, програма сприяння інвестиціям та зменшення бюрократичних процедур, застосування новітніх інформаційних технологій в управлінні містом, робота муніципального транспорту, повідомляє сайт міської ради

Детальніше торкнулись питань відкритості процедур щодо іноземних компаній, які планують здійснювати діяльність, що пов’язана з розробкою та впровадженням інвестиційні проекти в місті, тендерів та аукціонів, земельних питань, розробки електронної карти міста, роботи комунальних служб системи ЖКГ, муніципальної програми навчання англійської мови для дорослих, стратегії маркетингу міста та брендування, співпраці бізнесу і міської влади у промоції Тбілісі на зовнішніх ринках.

Ряд тем виявились надзвичайно корисними як для української так і для грузинської сторони. Зокрема програма розвитку Тернопільського ставу і так званого Тбіліського моря мають багато спільного.

Про патріарха Йосифа Сліпого — для школярів і студентів

Тернопільським шанувальникам Мельпомени – свято