Сьогодні у Тернополі можна побачити портрети Ігоря Пелиха, Ігоря Герети, Івана Франка, Романа Шухевича, Леся Курбаса

Поділитися

29 березня о 16 годині у прес-клубі газети “Вільне життя” відбудеться відкриття виставки художніх робіт тернопільської художниці Марії Ділай.

Єдина жінка-портретист в Україні Марія Ділай зображує відомих людей краю. Створила галерею особистостей, які прославили Тернопілля. Уже в квітні відкриють виставку, де будуть представлені портрети Пінзеля, Байди Вишнивецького, Івана Франка, Івана Пулюя, Леся Курбаса, Романа Шухевича, Ігоря Герети, Ігоря Пелиха та інших відомих особистостей, імена яких пов’язані з Тернопільщиною.
Марія Ділай любить малювати сильних, харизматичних особистостей. У майбутньому мріє зображувати президентів, а зараз працює з підприємцями і творчими людьми. Художниця каже, що свої портрети бажають мати переважно жінки, або ж мріють про портрети дітей. Серед чоловіків портрети замовляють політики або творчі особистості. І так склалося, що єдина жінка-портретист малює переважно чоловіків. Розповідає, що перш ніж взятися до роботи, спілкується з ними, намагається зрозуміти характер, знайти позитивні риси у зовнішності і душі. Тому іноді закохується у чоловіків, яких малює. Може й тому на портретах усіх чоловіків горять очі. Над одним портретом художниця працює приблизно два місяці, по вісім-дванадцять годин щодня.
Марія малює у техніці “сфумато”, яку використовував Леонардо до Вінчі.

Щиро запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва, представників ЗМІ міста і власкорів!

Чекаємо 29 березня о 16 годині у прес-клубі газети “Вільне життя” за адресою: вул. Гетьмана Сагайдачного, 5 поверх.

Заліщики проти цинкофілії місцевої влади

Існуюча система надання соціальних послуг: шляхи вдосконалення та реформування