111

3 березня ц.р. на розширеному засіданні колегії Контрольно-ревізійне управління в Тернопільській області розглянуло підсумки роботи за 2010 рік та визначило пріоритетні завдання служби на 2011 рік, повідомила “Про все” прес-службаКРУ в Тернопільській області.

Начальник управління Іван Панцьо відзначив, що протягом минулого року фінансові порушення були виявлені на 364 об’єктах контролю на загальну суму понад 107 млн.грн., з яких втрати фінансових і матеріальних ресурсів – майже 48 млн.гривень. Цей показник є найбільшим за усі роки роботи управління.

Підбиваючи підсумки роботи колегії Іван Панцьо зазначив, що на даний час Державна контрольно-ревізійна служба знаходиться в стадії реорганізації у Державну фінансову інспекцію України. Проте статус та повноваження управління наразі залишаються незмінними. Це означає, що робота в 2011 році не буде послаблена, а навпаки буде спрямована на забезпечення жорсткого і принципового контролю за використанням державних ресурсів в області.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.