Тернопільських студентів-юристів вчать …вірші читати

Поділитися

З нагоди Всесвітнього дня поезії, 21 березня на юридичному факультеті ТНЕУ відбулися поетичні читання “ Подих весни” . Його організували і провели студентка IV курсу Ольга Свірська та студентка I курсу Оксана Яцюк.

– Ми щиро вдячні Марії Йосипівні Баліцькій за ідею провести такий вечір, – каже Оксана Яцюк. – Приємно, що є люди на юридичному факультеті, які пишуть такі гарні вірші. Чудово, що є такі дівчата, як Ольга Свірська, яка ніколи не відмовить у допомозі. Мені сподобались ці миті поезії. Сподіваюся, що юридичний факультет на цьому не зупиниться, повідомляє сайт університету

Свої вірші читали: член Національної Спілки Письменників України, головний редактор газети « Університетська думка» Марія Баліцька, методист відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ Лариса Заморська, студентка IV курсу Ольга Свірська та першокурсниці Віта Степанців, Ірина Юркевич та Анна Подгорська.

–                Для мене поезія – це як подих, – зазначила Марія Баліцька. – Я постійно перебуваю в пошуку творчих людей. У газеті « Університетська думка» є рубрика « Марійчине намисто» , де друкую твори талановитих студентів нашого вузу. Тому прошу вас не « ховатися» зі своїм доробком, а подавати власні твори в газету.

Художній керівник відділу культури та творчої самореалізації молоді ТНЕУ Борис Салабчук запропонував до уваги присутніх мудрі сентенції та уривки з творів Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко та Світлани Хопти. Зокрема, він дав усім присутнім юнакам таку пораду: « Щоб заволодіти серцем жінки, треба читати багато поезії» .

Вечір завершили піснею « Виростеш ти, сину» , яку підхопили усі присутні.

Враження студентів

Кантелюк Томаш, ІІІ курс, ПР-32: « Дуже здивували мої товариші. Ніколи не підозрював, що навчаюсь із такими талановитими людьми. З нетерпінням чекаю нових зустрічей.»

Степанців Віта, І курс, ПР-11: « Дуже вразило, що на юридичному факультеті є такі відкрито-творчі люди. Зустріч була чудова.»

Юськевич Євген, IV курс, ПР-42: « Геніально! Просто геніально! Був здивований поезіями моїх знайомих. Отримав тільки позитивні емоції та чудові враження. Я натхненний творити, прагнути описати  свої переживання в поезії! Дякую за чудовий настрій!»

Юркевич Ірина, І курс, ПР-11: « Поезія та проза, записана на папері, дає змогу висловити свої почуття. На цьому літературному вечорі ми побачили велику красу почуттів молоді. Щиро дякуємо організаторам і гостям за таке свято.»

Ольга Свірська, IV курс, ПР-41: « Приємно було розпочати і завершити наше свято  словами про любов і добро. Будь-яке свято поезії варто називати – „ Виточене слово” . Жодне слово не дається просто так, воно дане Богом в ту хвилину, в ту секунду, коли найбільше цього потребуєш, чи потребують ближні. Людина – це дух і слово, що і є основою поезії.»

Оксана Редько, IV курс, ПР-41: « Насправді, я дуже сильно вражена від проведення дня поезії в нас на факультеті. Не могла навіть собі уявити, що це буде настільки цікаво і приємно. Мене переповнюють емоції!»

Студентка факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Тетяна Маслова переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Головниий оперативник тернопільської міліції розповів про злочини, пов’язані з наркотиками