У Тернополі через непрофесійність “свободівців” Європою навіть не чути?

Поділитися

Місто Миколаїв стало переможцем відкритого конкурсу серед міст України на спільну організацію та проведення Дня Європи у 2011 р. Саме у Миколаєві спільно з Представництвом ЄС та іншими посольствами країн-членів ЄС буде організовано святкування Дня Європи. Попередня дата проведення – 14 травня 2011 року. Завдяки спільній підтримці міської та обласної влад, готовності співпрацювати з низкою громадських організацій та навчальних закладів, детальному плану заходів до Дня Європи, заявку від м. Миколаїв було обрано, як ту, що найбільше відповідає вимогам конкурсу. Про Тернопіль навіть не згадується!!!

Друге місце у конкурсі посіли заявки від двох міст: м. Суми та м. Лубни, Полтавської області. Саме тому до цих міст наприкінці травня буде організовано робочий візит Посла ЄС та послів країн ЄС.

До Представництва ЄС було направлено всього 29 заявок з різних міст України: від великих обласних центрів до міст регіонального значення. Процес оцінювання заявок був дійсно складним, високою була конкуренція. Оцінювання та відбір заяв здійснювався чотирма особами незалежно один від одного. Кінцеве рішення та вибір було зроблено послами країн ЄС.

Представництво ЄС та посольства його країн-членів готові підтримати заходи до святкування Дня Європи і в інших містах України шляхом:

1) надання інформативно-промоційної продукції Європейського Союзу (брошури та сувенірну продукцію) на святкування Дня Європи. Це питання можна обговорити зі співробітниками Відділу преси та інформації Представництва у квітні місяці. (детальніше ознайомитися з переліком продукції можна за адресою http://ec.europa.eu/delegations/ukraine/more_info/order_publications/order_publications_uk.htm ).

2) організації візитів співробітників Представництва та, по можливості, інших дипломатів посольств країн ЄС на заходи до Дня Європи.

Представництво Європейського Союзу в Україні щиро вдячне всім містам, які взяли участь у конкурсі, за готовність спільно організувати святкування Дня Європи. Така зацікавленість міст України до спільної роботи з Представництвом ЄС свідчить про те, що влада на місцях поділяє демократичні та культурні цінності ЄC.

7 березня у Теребовлі “пошугають” чиновників

Віктор Долішний з “Тернопільської липи” загадав загадку