Учні зіграли в “Час професіонала”

Поділитися

Шумський районний центр зайнятості спільно з управлянням освіти і науки райдержадміністрації започаткував проведення у місцевих школах інтелектуально-розважальної гри «Час професіонала». Цей конкурс є різновидом широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи служби зайнятості серед старшокласників з використанням різноманітних інтерактивних методів і форм задля усвідомленого вибору професійного шляху.

Така гра відбулася і в стінах Суразького навчально-виховного комплексу. У профорієнтаційних змаганнях взяли участь дві учнівські команди «Справжні лікарі» та «Команда найменшого воїна». Звичайно, як у кожній грі, тут були і привітання, і розминка, і конкурс капітанів, домашнє завдання та музичний конкурс.

Особливо вдало діти розіграли конкурс-розминку на тему «Пантоміма». А домашнє завдання обох команд іскрило гумором, дотепними жартами, пісенними пародіями на ту чи іншу професію.

За результатами конкурсів перемогу виборола команда «Справжні лікарі».

— Були деякі побоювання з приводу дебюту, — сказав капітан цієї команди  Володя, — але перший «млинець» таки не зіпсували. У своїх виступах ми намагалися довести, що будь-яка професія важлива і престижна.

Після змагань не тільки учасники, а й члени журі та всі вболівальники перебували в піднесеному настрої, адже від цього заходу вони отримали масу задоволення, море позитиву та чимало корисної профорієнтаційної інформації.

— Сподіваємось, що проведення таких заходів за сприяння райцентру зайнятості стане традицією, — висловила своє побажання директор Суразького навчально-виховного комплексу Марія Боднійчук.

Екс-губернатор Тернопілля розповів усю правду про скандал з кислотою

Безкоштовні онлайн-семінари для роботодавці Тернопільщини