Відбувся літературний конкурс «Збагни її безмежжя духу»

Поділитися

28 лютого в актовій залі ТНЕУ відбувся літературний конкурс  « Збагни її безмежжя духу» , присвячений 140-річниці від дня народження Лесі Українки. У затишній домашній атмосфері зі сцени лунали невмирущі вірші поетеси. Оцінювали конкурсантів: член спілки письменників України, головний редактор газети « Університетська думка» Марія Баліцька,кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства    Ліщинська Наталія Мирославівна, кандидат філологічних наук, доцент Ірина Юріївна Шкіцька, художній керівник відділу культури і творчої самореалізації молоді Борис Богданович Салабчук. Приємно вразило журі високий художній рівень та майстерність виконання учасників конкурсу, тож визначити переможця було непросто.

Отож, результати:

перше місце – Оксана Яцюк (ЮФ);

друге місце – Брушніцька Анастасія (ФКІТ), Несмянович Каріна (ФЕУ);

третє місце – Дричик Інна (ФЕУ), Попович Ірина (УНФЕМ).

У рамках святкування було оголошено результати конкурсу ілюстрацій до творів геніальної поетеси під назвою « Сім струн Лесиного серця» (перше місце – робота Гомівки Христини (УНФЕМ )) та конкурсу студентських фотоколажів « Різдвяні канікули» (переможець – ФББ), повідомляє сайт університету

Подарунки від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ та грамоти від ректора університету вручав проректор з питань гуманітарної освіти та виховання Богдан Петрович Адамик.

Студенти пообіцяли   знову зустрітися на наступному конкурсі, присвяченому 197-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, що відбудеться 15 березня в актовій залі ТНЕУ.

Художнього керівника ансамблю «Галичанка» нагородили почесним знаком

Чому на Тернопільщині найменше розлучаються? (опитування)