З похмілля – на злочин

Поділитися

Двоє уродженців Ланівеччини у пошуках роботи перебралися до обласного центру. Але заробили реально хіба що на кримінальну справу.
Оперативники Тернопільського міського карного розшуку затримали двох молодиків за підозрою у вчиненні пограбування. За попередніми даними, товариші напередодні злочину добряче хильнули. Замість іти додому і протверезіти, потягнуло 20-річного ланівчанина та його 19-річного товариша на протиправне.
Була шоста година ранку, коли 50-річна тернополянка вийшла з дому, аби вчасно добратися на роботу. Між багатоповерхівками жінка помітила двох молодиків, що вешталися, п’яно похитуючись. Тернополянка не сподівалася лиха, але раптом зловмисники накинулися на неї, відібрали сумку і зникли в дворах будинків.
Потерпіла того ж дня звернулася із заявою до правоохоронців. Втраченого було чимало – 600 гривень готівкою, два мобільних телефони та банківська картка з майже чотирма тисячами на рахунку.
Гарячими слідами затримати зловмисників не вдалося, проте оперативні заходи таки дали можливість встановити підозрюваних. З’ясувалося, до важкого злочину причетні уродженці Ланівеччини. Один з них раніше умовно судимий за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, а інший, начебто, кримінального минулого не мав, але виступив ініціатором пограбування. Саме він запропонував вирвати у жертви сумочку.
Проти зловмисників міліціонери порушили кримінальну справу за статтею 186(частина 2) Кримінального кодексу України. Міра запобіжного заходу – підписка про невиїзд.

Головниий оперативник тернопільської міліції розповів про злочини, пов’язані з наркотиками

За тиждень тернопільські міліціонери затримали п’ятеро хабарників