За тиждень тернопільські міліціонери затримали п’ятеро хабарників

Поділитися

За видачу довідки один із обласних високопосадовців, який займається питаннями охорони здоров’я, запросив кругленьку суму – 500 доларів хабара. Оперативники затримали службовця на гарячому – під час передачі йому грошей.
За попередніми даними, чиновник вимагав хабара у тернополянки, яка попросила засвідчити стан матеріально-технічної бази для подальшого отримання нею ліцензії з медичної практики. Посадовець вирішив нагріти руки, назвавши жінці, котра звернулася до нього з просьбою, конкретну суму “зеленими” за звичайну довідку. Поповнити кишеню легкими грішми чиновникові не вдалося – у перебіг подій втрутилися працівники обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю.
Як розповів начальник УМВС України в Тернопільській області Федір Бортняк, за тиждень це вже п’ятий за рахунком хабар, зафіксований міліціонерами. Щодо чиновника працівники прокуратури порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України.
За тиждень на два із п‘яти поборів спокусилися чиновники від медицини. Декілька днів тому тернопільські міліціонери зафіксували ще один хабар, на якому попався головний лікар у Борщівському районі. Медик запросив євровалюту у хворої, котра не мала направлення на лікування.
Від початку року тернопільські міліціонери викрили понад чотири десятки чиновників, ласих до хабарництва.

З похмілля – на злочин

«Київстар» представляє нову унікальну послугу «Батьківський контроль» для мобільного телефону