111

Як стало відомо всім тернополянам за останні декілька місяців, цього року місто живе з величезним дефіцитом бюджету! Про це дуже часто наголошують посадовці міської ради тай сам мер постійно нагадує про велику дірку в бюджеті, що залишили їм попередня влада. Але які ж кроки робить мер та його патріотична команда, щоб наповнити казну?

 

Шукаючи відповідь на це питання ми виявили, що нова міська влада не шукає джерел покриття дефіциту бюджету, а можливості для поповнення казни міста, чомусь ігноруються.

До прикладу – кричущим фактом стало рішення, яке прийняли на 6 сесії міської ради про розміщення торгових павільйонів для провадження підприємницької діяльності.

Зокрема були погодженні розташування торгових павільйонів за адресою:

 • майдан Мистецтв
 • вул.. Львівська
 • вул. Руська
 • вул. Бродівська

 

Як бачимо вулиці не найдешевші. Але найжахливіше те, місця для ларьків віддають БЕЗКОШТОВНО, БЕЗ БУДЬ-ЯКОГО АУКЦІОНУ!!! До прикладу, за минулої каденції на аукціоні були реалізовані права на розміщення торгових павільйонів у схожих умовах на суму від 75 до 100 тисяч гривень за місце! З такого підрахунку на цьому «безкоштовному» рішенню місто втратило 350-400 тисяч гривень надходжень до бюджету!!!

А це означає лише одне – місту не потрібні додаткові кошти від продажу, чи оренди землі під торгові павільйони. І це не може дивувати, якщо брати до уваги ситуацію з наповненням бюджету!

Хоча треба розуміти очевидне, якщо ці гроші не потрібні місту, то вони потрібні комусь іншому…

В свою чергу народні обранці від політичної партії «За Україну!» виступили з вимогою переглянути рішення, що були прийняті. Для покращення ситуації з наповненням бюджету міста, депутати ставлять вимогу до мера та більшості в міській раді  продати на аукціоні можливість розміщати на даних ділянках торгові павільйони.

2 comments

 1. фахівець

  Земельні ділянки будь-які повинні виділятись на конкурентних засадах, тобто продаж на аукціоні, або аукціон на право оренди.
  В данному випадку дали своїм визначинним фірмам в порушення земельного кодексу.

 2. фахівець

  Сервітут не поширюється на МАФи що стоять придорозі, або на землях дорожного господарства!
  Отакі у нас при владі професіонали:)!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.