111

Журналістів Тернополя запрошують на віртуальну зустріч із письменником Юрієм Андруховичем. Окрім спілкування із літератором  журналістам презентують новий коктейль.
Прес-конференція пройде  у барі “Коза” у понеділок, 11 квітня.  Початок об 11.00.
Андрухович розповість про “Аперитив-Тур”, в рамках якого він разом з гуртом “Карбідо” відвідає Тернопіль. Письменник буде спілкуватися з журналістами у віртуальному режимі, з допомогою телефонного або Інтернет зв’язку.

“Аперитив-Тур”, з яким Юрій Андрухович приїде до Тернополя у середу, 20 квітня о 19.00 у ПК “Березіль” — це коктейль, в якому вперше сполучаться їх попередні спільні проекти: “Самогон” і “Цинамон”. Тур “Аперитив” має “збудити апетит” до останнього альбому трилогії авторства “Андрухович-Карбідо” – “Абсент”.

Такий самий коктейль, однак уже у алкогольному варіанті, “Коза бар” презентує під час преc-конференції у понеділок. Він буде на основі самогону, цинамону (кориці) та абсенту. Цей коктейль вперше спробують журналісти під час прес-конференції. А вже у середу, напій зможуть скуштувати усі тернополяни. Ним частуватимуть за годину до виступу Юрія Андруховича та гурту “Карбідо” у палаці культури “Березіль”. Там же можна буде спілкуватись. сфотографуватися із письменником і отримати його автограф.

Новий коктейль поки що не має назви, однак Юрій Андрухович придумає її до понеділка та оголосить тернопільським журналістам.

“Андрухович-Карбідо” з програмою “ Аперитив” приїде у Тернопіль завдяки підтримці мистецького об’єднання “Коза”, Управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, ГО “Тернопільська липа” та репетиційної студії Mazepa Studio.

Місце і час прес-конференції:

Тернопіль, “Коза-бар”, бульвар Шевченка 23.
Понеділок, 11 квітня, 11.00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.