111

Депутат міської ради Тарас Юрик звернувся з депутатським зверненням до міського голови Сергія Надала внести зміни в міський бюджет на 2011 рік та кошти, які передбачені на придбання двох шкільних автобусів, направити на завершення робіт та поточне утримання притулку для собак в селі Дичків Тернопільського району.
За словами депутата, бюджетом на цей рік було передбачено 600 тис. грн. на придбання 2-х шкільних автобусів, якими планувалося після закриття шкіл підвозити дітей мікрорайонів «Кутківці» та «Пронятин» до інших тернопільських освітніх закладів.

«Заступник міського голови з гуманітарних питань Л.Бицюра та начальник управління освіти і науки О.Похиляк нас запевнили в тому, що школи №№ 25 та 30 не будуть закриті чи ліквідовані, тому, вважаю, потреба в автобусах для дітей цих шкіл відпала, – пояснює пан Тарас. – Впевнений, що за ці кошти можна не лише добудувати притулок для собак, але ще залишиться на його утримання».

Депутат звертає увагу, що питання безпритульних собак, починаючи з весни цього року, загострилося. Мешканці все більше нарікають на бездіяльність влади, а вимоги діючого законодавства зобов’язують собак лише стерилізувати та належним чином утримувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.