111

Тернопільську артилерійську бригаду 13 квітня перевірила комплексна група Генерального штабу Збойних Сил України. Група офіцерів Генштабу, очолювана начальником відділу аналізу морально-психологічного стану та виховної профілактики правопорушень Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи ЗС України полковником Ярославом Новицьким ознайомилася зі станом організації виконання рішень вищого керівництва оборонного відомства та Збройних Сил щодо виконання визначених пріоритетних завдань, зміцнення військової дисципліни та правопорядку. Окремо, у рамках плану місячника боротьби з правопорушеннями, який зараз триває у Збройних Силах, було перевірено організацію роботи, яка ведеться у військовій частині щодо профілактики правопорушень.

 

– Командування військової частини має доводити та роз’яснювати особовому складу ті найважливіші процеси, які відбуваються у Збройних Силах, а також оперативно втілювати в життя всі рішення, прийняті керівництвом держави, Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ, – зазначив полковник Ярослав Новицький.

 

Як приклад, під час зустрічі з військовослужбовцями бригади, офіцер навів практичні кроки вищого керівництва військового відомства, що почали втілюватися у життя, щодо вирішення житлової проблеми військовослужбовців української армії у проекті «Військове містечко-300», згідно з яким впродовж п’яти років без залучення бюджетних коштів планується збудувати близько 50 тисяч квартир.

 

Під час роботи офіцери Генерального штабу перевірили рівень організації у артилерійській бригаді виховної та соціально-психологічної роботи, ефективність управління і практичного виконання завдань повсякденної життєдіяльності, а також ознайомилися з розташуванням і умовами проживання молодого поповнення, яке прибуло у військову частину в ході цьогорічного весняного призову.

 

Крім того, члени комплексної групи надали методичну і практичну допомогу військовослужбовцям артилерійської бригади, яка має допомогти їм у процесах повсякденної життєдіяльності, профілактики правопорушень, зміцнення військової дисципліни, недопущення травмування та каліцтва особового складу.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.