111

2011 році буде відкрито хоча б по одному новому підприємству в кожному районі, яке продаватиме свою продукцію не лише на внутрішньому ринку, а й експортуватиме. Про це сьогодні заявив тернопільський губернатор Валентин Хоптян на сесії Тернопільської обласної ради.

До того ж Валентин Хоптян зазначив, що пріоритетом Тернопільщини має бути не сировина, а готова продукція.
«Вже в цьому році будуть збудовані, або будуть розпочаті розбудови підприємств, які будуть виробляти продукцію на експорт. І в цьому плані вже зроблені перші кроки. Нещодавно в мене відбулася розмова з героєм України Іваном Гутою і він пообіцяв у найближчий час розпочати на Гусятинщині будівництво найсучаснішого, найпотужнішого млина в Європі, а можливо й в світі. І Тернопільщина продаватиме вже не зерно, як це робилося до останнього часу, а продаватиме муку», – зазначив тернопільський губернатор.
Окрім зернових, Валентин Антонович акцентував увагу і на ще одній затребуваній культурі – ріпаку. «Якщо сьогодні ми продаємо ріпак, то наступним кроком має бути виробництво і продаж масла, а далі і біопаливо, – резюмував В. Хоптян, повідомляють  Регіональні Новини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.