8 травня о 15.00 у Тернопільській обласній філармонії виступатимуть «Пікардійська терція» та гурт  «Курінь». Вони  об’єднались задля  прем’єри нового пісенного проекту «Пісні наших перемог». Вже є розроблені і видрукувані афіші, банери та постери, котрі тернополяни будуть бачити на вулицях міста з першого травня. Також розроблені рекламні флаєрки, які будуть розміщені в школах, бібліотеках, кафе і державних установах.

— Відвідати проект можуть усі бажаючі. Одразу кажу, що квитки є прийнятні для всіх, тому що ми, згідно домовленості, поставили низьку цінову політику: 70-100 грн, – заявляє координатор проекту Олександр Смик.

Також відвідувачі зможуть придбати платівку з піснями, розроблену спеціально для цього проекту. До збірки увійдуть усі пісні, що виконуватимуться на концерті. Як запевняє учасник грайбанди «Курінь» Сергій Самолюк, туди увійдуть ексклюзивні авторські пісні, неспівані, а також несправедливо забуті давні українські пісні, зібрані на Волині та інших західних областях.

— У назві звучить,що пісенний проект «Пікардійської терції»… але я б  сказав так : пісенний проект УЧАСНИКІВ гурту,  оскільки ми не в повному складі приймаємо участь в цьому, а точніше це я (тенор), Богдан Богач (бас), Олег Дворянин (молодий гітарист) та Ігор Мацелюх (мультиінструменталіст), – пояснює Ярослав Нудик, повідомляє Тернопільська липа

Напишіть відгук