111


Такої домовленості досягнуто в ході робочого візиту делегації Тернопільщини  до Познані (Великопольське воєводство, Польща) в  рамках українсько-польського проекту «Підтримка інституцій оточення бізнесу Тернопільської області».  Із 17 по 22 квітня 2011 року делегація з Тернополя перебувала у Познані, де вивчала польський досвід у питаннях залучення інвестицій, ведення бізнесу та розвитку підприємництва у сфері туризму.

Тернополяни мали змогу ознайомитися з роботою установ, що функціонують при уряді маршалковському, та деяких профільних департаментів. Цікавими для української делегації були візити на підприємства за участю іноземного капіталу, яких у Великопольському воєводстві не бракує. Тут функціонують такі великі підприємства зі світовим ім’ям, як: «Volkswagen», «Man», «Philips», «Samsung», інші. Завдяки привабливому інвестиційному клімату та досконалому законодавству Великопольське воєводство займає одну з провідних позицій у Польщі – це і найвища середня заробітна плата і найнижчий рівень безробіття.

У ході візиту для гостей з України проводили бізнес- тренінги, під час яких учасникам проекту презентували систему формування сприятливого інвестиційного клімату в регіоні, знайомили з різноманітними інституціями, зокрема, такими, як: Центр обслуговування інвесторів, Великопольське агентство розвитку підприємництва та ін.

У складі тернопільської делегації перебував і представник комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр». За словами менеджера з туризму Тернопільського обласного інформаційно-туристичного краєзнавчого центру Андрія Вільчинського, польський досвід є знаковим для України, саме інвестиції в область, а зокрема, у туристичну галузь повинні сприяти розвитку економіки нашого регіону. Під час зустрічей із керівництвом «Великопольської туристичної організації» та департаментом спорту і туризму уряду маршалка було досягнуто певних домовленостей щодо співпраці на 2011 рік. Основними питаннями діалогу були участь Тернопільщини у Міжнародній туристичній виставці «Турсалон 2011», що восени проходитиме у Познані, та організація інфопрес-туру на Тернопілля для польських журналістів та потенційних інвесторів, повідомив Андрій Вільчинський.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.