111

Якщо ти любиш фотографувати, маєш власний підхід до цієї справи і тебе розпирає від креативу, тоді долучайся до Фотопроекту Фест Фотограф. Його ініціювали тернопільські фотографи, щоб виявити кращого майстра фотографії. Конкурс фотографів відбудеться 19 травня у фотостудії «Автофограв». Тематика робіт – на власний розсуд митця. Переможець отримає грошову винагороду в розмірі 1000 доларів.

– Долучатися до фотопроекту запрошуємо всіх, хто займається фотографією на творчому рівні. Це можуть бути як професіонали, так і аматори зі всієї України. У такий спосіб ми маємо намір розворушити фотографів, перезнайомити їх, дати поштовх розвитку фотомистецтва у Тернополі, – розповідає один з ідейників конкурсу, тернопільський фотограф Леонід Тіт. – Фотопроект Фест Фотограф поки що є пілотним варіантом. Якщо проект здобуде позитивні відгуки, будемо проводити його й надалі.

Конкурс фотографів має своєрідні умови проведення, оскільки будуть визначати не кращі фотороботи, а кращого їх автора. Тому спершу був задум дати назву фотопроекту «Битва фотографів».

– А з метою уникнення упередженого ставлення до учасників, саме вони будуть судити одне одного. Однак кожний фотограф матиме право віддати свій голос лише за одну людину. Тому присутність автора робіт під час конкурсу є обов’язкова, – зауважує Леонід. – Можливо, з фотографій учасників зробимо виставку.

Тож, аби взяти участь у боротьбі за титул кращого фотографа у Тернополі, необхідно принести три фотографії на довільну тематику (30 на 40, жорстка основа, без полів, мат) у фотостудію «Автограф». Термін подачі робіт – до 15 травня. Ще однією умовою Фотопроекту є грошовий внесок конкурсанта у розмірі 100 грн.

Тернопільська липа

2 comments

  1. Зо

    Липа нагородить? хм.. фотографи казали, шо то будуть їхні власні кошти;))

  2. Любомир

    Де взята інформація, що липа нагородить фотографів.
    Липа є медіапартнер, а гроші від організаторів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.