111


На великодніх вихідних в Одеський морський торговий порт прибуло судно MSC Samanta, яке доставило в Україну першу партію гречаної крупи з Китаю.

Через день після прибуття, 26 квітня 2011 року розвантажені контейнери з гречкою були переміщені в зону митного контролю для відбору проб органами Держхлібінспекції, Санітарно-епідеміологічної служби, Укрголовдержкарантину, Державного центру сертифікації та експертизи зерна ті продуктів його переробки.

Очікується, що проведення експертиз, видача сертифікатів якості, а також митне оформлення вантажу імпортованої гречаної крупи триватиме упродовж 27-29 квітня цього року. 30 квітня заплановано відвантаження китайської гречки з контейнерів на склади тимчасового зберігання для подальшого розподілу і транспортування у регіони.

З цього ж дня вантаж імпортованої китайської гречки буде доступний для ознайомлення представників ЗМІ. Акредитація для відвідування ЗМІ складів тимчасового зберігання узгоджуватиметься з компанією-експедитором – ТОВ «Штеф Фрейт Менеджмент»  м. Одеса.

1 comment

  1. poma

    Цены на продукты В Италии : молоко – 70 центов – 1, 30 евро, мясо – 3-5 евро за кг, фрукты – от 0, 5 евро ( на рынке) до 1, 50 – 2 евро за кг, куры – 2-3 евро -, курица – гриль – 5 евро 1 шт., пиво от 40 центов, вино от 70 центов, хлеб — 1-3 евро за кг макароны от 35 центов за 500 грамм.Мин. пособие безработному 10000грн .Скопируй в ГУГль фразу (24.03.11 | В помощь будущему безработному ) почитай и узнаешь это каково быть без работы и ты поймёшь что жизнь твоя сродни жизни в курятнике тебе одни испражняются на голову но и сам ты тоже испражняешься на голову нижесидящих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.