Голова Тернопільської облради разом із заступниками «пустить диму» на мільйон

Поділитися

Ну майже на мільйон гривень. Точніше – на 818 тисяч гривень. Саме така сума закладена в бюджеті на транспортне обслуговування голови та заступників голови Тернопільської облради. Шокуюча цифра в час економічної кризи. Але, схоже, Олексій Кайда цим не переймається. Йому ж треба їздити додому на вихідні аж до Львова. Ну а «патріотам» розповімо, що цей мільйон вкрай необхідно для повноцінного виконання повноважень. І взагалі, нехай тернополяни подякують, що Кайда щодня не їздить зі Львова на роботу!

Як, скажімо, голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян. Губернатор щодня на вітер викидає бюджетні кошти, приїжджаючи ночувати у Підволочиський район. Що там губернатор, екс-голова Лановецької райдержадміністрації Василь Хомінець, нині депутат Тернопільської облради від «Свободи», п’ять років (!) щодня «мотався» до Ланівець на роботу, а ввечері додому – до Тернополя. За день набігало мінімум 100 кілометрів.

Цьогоріч, як і завжди, Тернопільська обласна рада закупила транспортні послуги з обслуговування посадових осіб своєї установи. Обслуговує облраду комунальне автотранспортне підприємство.

Керівник облради попередньої каденції Михайло Миколенко був шокований рахунками від своєї комунальної установи. Зрозуміло, що водіям треба платити зарплату, автомобілі заправляти пальним, при потребі ремонтувати і т.д. Тому голова облради Миколенко, в цілях економії, навіть пересів з джипа на «Шкоду», яка чи не втричі економніша. «Джипом» користувався перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Петро Вовчук. Юрій Чижмарь мав «свого» «Мерседеса», який з часом конфіскувала обласна міліція за керівництва Віталія Максимова. А попередник Миколенка – Анатолій Жукінський – хотів «сплавити» власного джипа для облради. Нібито для сімейного бюджету Жукінського джип був занадто «ненажерливим».

Тому нині вкрай дивує не господарська позиція голови Тернопільської облради Олексія Кайди. З приміщення обласної ради, яка знаходиться на шостому поверсі «білого дому», 5 хвилин ходьби до центру міста, на Театральний майдан. Але чи бачив хтось з тернополян «львівського варяга», який би йшов пішки містом? Невже йому не милий настільки Тернопіль? І як може голова облради знати наше місто, якщо навіть на щоденний обід в ресторан «Класік» він приїздить з «білого дому» на джипі?! Та навіть на сьогоднішній концерт «Мандрів» і «Тартака» Олексій Петрович приїхали!!!

Захисники Олексія Кайди скажуть, що цю суму необхідно ділити на три, оскільки транспортними послугам користується й перший заступник голови облради Сергій Тарашевський та заступник голови облради Олег Боберський. Насправді, витрати Тарашевського на транспорт в рази менші, бо він їздить на “Шкоді”. А Олег Боберський не зловживає своїм становищем. Днями журналіст “Про все” на власні очі бачив, як пан Боберський у термінових справах їхав від готелю “Тернопіль” на таксі. І не викликав службове авто. І буквально за хвилину за таксівкою прокурсував “джипара” Кайди з головним свободівцем Тернопілля.

Завтра у Тернополі Олег Соскін розкаже про економічний стан в Україні

Чим жила влада Тернопільщини сьогодні?