На Галицькому рівні тернопільська врода в “прольоті”

Поділитися

1 травня у місті Трускавець Львівської області відбувся фінал першого у Західній Україні народного конкурсу краси у форматі реаліті-шоу “Міс Галичина”. Переможницею конкурсу стала 20-річна рівненчанка Анастасія Кирилецька. Про це кореспондентові lviv.expres.ua повідомила Божена Городницька, прес-секретар заходу.

“Анастасія вже мала досвід участі у конкурсах краси. Так, минулоріч вона стала переможницею конкурсу “Перлина Рівного”, — розповіла Божена Городницька. — Міс Галичина працює у модельному агентстві, має власну справу”.

Переможницю конкурсу нагородили цінними призами та сертифікатом на поїздку у відпочинковий тур Туреччиною. А головним призом для “міс Галичина” стала корона, зроблена на замовлення організаторів конкурсу на ювелірному заводі. Її вартість — понад 10 тисяч гривень.

З 16 фіналісток обрали також і першу віце-міс — нею стала львів’янка Тетяна Дідун, та другу віце-міс — цей титул здобула рівненчанка Іванна Горщар.

До складу міжнародного журі, яке визначило переможниць, ввійшли Влад Яма, хореограф, Габрієла Масанга, телеведуча, Ліка Роман (“Міс України-2007”), співачка Альоша та інші. Ведучими були Людмила Ясінська та Тимур Мірошниченко, незмінний коментатор Євробачення.

Нагадаємо, у лютому у чотирьох містах – Львові, Трускавці, Івано-Франківську, Тернополі – відбулися конкурси, на яких відібрали 200 дівчат віком від 16-ти до 26 років. Потім з-поміж 200 обрали 40. 1-10 березня вони перебували у Трускавці, де що два дні відбувалися відбірні конкурси, які знімали у форматі реаліті-шоу. У результаті 16 дівчат
допустили до фіналу конкурсу, що відбувся у Трускавці 1 травня.

З 1 травня скасовано рух рейкового автобуса “Львів-Тернопіль”, тепер він курсуватиме на Здолбунівському напрямку

На Львівщині проконтролювати недобросовісних господарників, які сіють ріпак не вдалося. На Тернопільщині теж селяни кашляють